Zapraszamy na koncert "Krzysztof Cugowski - 50 lat na 100%" we Wrocławiu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zapraszamy na koncert „Krzysztof Cugowski – 50 lat na 100%” we Wrocławiu

Zapraszamy na koncert „Krzysztof Cugowski – 50 lat na 100%” we Wrocławiu

Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

To jest niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista świętuje 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.

Krzysztof Cugowski, to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, współzałożyciel i wokalista kultowej Budki Suflera. Ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe i 5 składanek. Wśród nich znajduje się płyta „Nic nie boli tak jak życie”, która rozeszła się w ponad milionie egzemplarzy.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik , na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już niedługo zaowocuje niezwykłym, dwupłytowym albumem.

Zapraszamy na koncert we Wrocławiu 5 marca 2020 roku o godz. 20:00 w sali teatralnej Impartu. Bilety są dostępne w cenach od 99 zł do 130 zł.

Więcej informacji znajdziecie na