Kina Helios ponownie otwarte! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kina Helios ponownie otwarte!

Kina Helios ponownie otwarte!

Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i… chrupiącym popcornem pozostała tylko wspomnieniem.

Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i… chrupiącym popcornem pozostała tylko wspomnieniem.

Przywrócenie działalności kin sieci Helios zostało zatytułowane hasłem „Nowe otwarcie, te same emocje”. W mediach społecznościowych z kolei informacje na ten temat pojawiają się pod hashtagiem #WracamyNaEkrany. Specjalna oferta zawiera przede wszystkim możliwość obejrzenia najnowszych produkcji, ale także Złotej Kolekcji Filmowej.Bilety na filmy w ramach tej oferty będą kosztowały tylko 10 zł.

Prezes Helios S.A. Tomasz Jagiełło zdradził, z jakich powodów sieć Helios otworzyła się na gości. – Po pierwsze, uważam, że kino obecnie, ze wszystkimi środkami bezpieczeństwa, jest miejscem o wiele bezpieczniejszym niż dziesiątki miejsc, które większość z nas odwiedza każdego dnia. Po drugie zarówno my jak i widzowie potrzebujemy czasu, aby nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości – powiedział.

Jagiełło zapowiedział również, że okres wakacyjnym będzie dla sieci momentem przygotowania do okresu, w którym na ekranach będą debiutowały wielkie premiery z Hollywood. – By ułatwić ten proces naszym widzom, przygotowaliśmy ofertę seansów prywatnych, podczas których w wyłącznie w gronie swoich najbliższych obejrzą wybrany przez siebie film. Do tego przywitamy kinomanów w naszej sieci wieloma nowościami, w tym atrakcyjnym cennikiem, wyjątkowymi projektami specjalnymi oraz niespodziankami muzycznymi. Liczymy także na polskie produkcje filmowe, które zawsze cieszą się dużą popularnością wśród naszych widzów – powiedział prezes Helios S.A.

Jakie działania zostaną podjęte w celu ochrony widzów i pracowników kin Helios?

Zachęcamy Was do udziału w naszym „Radioturnieju”! Do wygrania bilety do sieci kin Helios.