Strona Główna > Restauracje, w których Radio Złote Przeboje gra przez całe wakacje!

Restauracje, w których Radio Złote Przeboje gra przez całe wakacje!

Morze, góry czy Mazury? Nieważne, który kierunek wybierzesz. Jedziemy tam z Tobą!

Morze, góry czy Mazury? Nieważne, który kierunek wybierzesz. Jedziemy tam z Tobą!

Perła Południa w Rytrze to idealne miejsce na górski wypoczynek. Od wielu lat jest popularną bazą noclegową dla pasjonatów górskich wędrówek.

, adres: 33-343 Rytro 380

Restauracja Browar Lublin znajduje się w samym centrum lubelskiego deptaka. Możecie spróbować tu lubelskich przysmaków i rozsmakować się w kuchni regionalnej.

, adres: Krakowskie Przedmieście 7, 20-002 Lublin

W sercu Krakowa serwowane są nietuzinkowe interpretacje potraw tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja, która stawia na tradycję oraz najwyższej jakości regionalne składniki.

, adres: ul. Św. Sebastiana 25, 31-050 Kraków

Niezwykle urokliwe miejsce w Mikołajkach, położone w cichym zaułku zwanym Placem Handlowym. Jeśli macie ochotę na świeże mazurskie ryby, tu na pewno ich spróbujecie.

, adres: Plac Handlowy 14, 11-730 Mikołajki

Jeśli wakacje spędzacie w Łebie, sprawdźcie smażalnię Stawros. Zjecie tu świeże ryby, zupę rybną oraz przekąski ze śledzia. W menu znajdziecie m.in. flądrę, gładzica, turbota, okonia, pstrąga, halibuta i sandacza!

, adres: ul. Mickiewicza 2, 84-360 Łeba

W samym centrum Białegostoku możecie zatrzymać się na obiad w Restauracji „Multibrowar”. Tu przygotowywane są dania kuchni z tradycyjnej kuchni polskiej oraz pyszna aromatyczna kawa i herbata.

, adres: ul. Malmeda 8, 15-369 Białystok