Strona Główna > Wyczekiwany Koncert Pod Wieżą już w tę sobotę: informacje organizacyjne

Wyczekiwany Koncert Pod Wieżą już w tę sobotę: informacje organizacyjne

Już za kilka dni wśród szczytów Beskidu Sądeckiego wybrzmi najpiękniejsza muzyka filmowa. Co czeka widownię tego absolutnie niecodziennego przedsięwzięcia, jakim jest koncert na wysokości 896 m n.p.m.? Oto krótki przewodnik i najważniejsze informacje organizacyjne.

Już za kilka dni wśród szczytów Beskidu Sądeckiego wybrzmi najpiękniejsza muzyka filmowa. Co czeka widownię tego absolutnie niecodziennego przedsięwzięcia, jakim jest koncert na wysokości 896 m n.p.m.? Oto krótki przewodnik i najważniejsze informacje organizacyjne.

Niezapomniana weekendowa przygoda z

Koncert rozpocznie się o 17.30, a na miejsce imprezy będzie można wejść już kilka godzin wcześniej. Kolej krzesełkowa będzie tam zabierać widzów od rana aż do 17.15. Prosimy o PUNKTUALNE przybycie!

Aby wejść na imprezę, należy zgłosić się do Biura Koncertu (obok kas Słotwiny Arena) w godz. 9.00-17.00.

W Biurze Koncertu widzowie wypełnią oświadczenie zdrowotne odnośnie Covid-19 oraz otrzymają bilet wstępu na wieżę widokową. Wejściówka obowiązuje w dniu koncertu (od 9.00 do 17.00) lub w ciągu 7 kolejnych dni.

W miarę możliwości oświadczenie zdrowotne można wydrukować na własną rękę, wypełnić je w domu i przynieść gotowe zaświadczenie na koncert. Formularz do pobrania: bit.ly/3rtcvX9

Z uwagi na plenerowy charakter koncertu, prosimy o przybycie na godzinę przed planowanym rozpoczęciem koncertu!

Koncert Pod Wieżą to nie tylko muzyczne show na najwyższym poziomie, ale i impreza pełna atrakcji i humoru. Przez ten wyjątkowy wieczór widownię poprowadzi znany arcymistrz słowa Artur Andrus, muzycznie zachwycą tacy artyści jak: Wiesław Prządka, Mateusz Ziółko, Olga Bończyk czy Carlos Roulet, a widoki rozciągające się ze szczytu Słotwiny Arena będą estetyczną wisienką na torcie całego wieczoru. Dodatkowo po całej imprezie widzowie będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami z koncertu z artystami i zdobyć ich autografy!

Start koncertu: 17.30.

Przerwa: Przewidziana jest jedna przerwa, podczas której widzowie będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej, zlokalizowanej na górnej stacji kolei krzesełkowej.

Zakończenie koncertu: Po koncercie uruchomiona zostanie kolej krzesełkowa, która będzie przewozić gości na dół. Prosimy o ustawianie się w kolejce z zachowaniem wymaganego dystansu.

Autografy: Autografy będzie można zdobyć po koncercie w Restauracji Widokówka (dolna stacja kolei krzesełkowej).

Gastronomia: Przed i po koncercie widzowie będą mogli spróbować smakołyków w Restauracji Widokówka oraz w punkcie gastronomicznym pod wieżą widokową (górna stacja kolei krzesełkowej).

Toalety: Toalety znajdują się w budynku kolei krzesełkowej, zarówno na dolnej jak i górnej stacji.

Koncert Pod Wieżą to spektakularne wydarzenie wśród szczytów górskich, dlatego… przypominamy o odpowiednim ubiorze! Pogoda w górach bywa zmienna, więc ciepłe ubrania na ten wyjątkowy wieczór to pozycja obowiązkowa!

Widzowie są proszeni o przygotowanie ciepłych ubrań na wieczór.

W przypadku deszczu będą rozdawane peleryny przeciwdeszczowe. Prosimy o nieopuszczanie swoich miejsc siedzących i niegromadzenie się przy kolei.

Podczas koncertu obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa: dystans społeczny oraz zakrywanie ust i nosa maseczkami.

Koncert odbędzie się z zachowaniem wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie pandemii.

Wszyscy spóźnialscy, którzy jeszcze nie kupili biletów na spektakularny Koncert Pod Wieżą, mogą to zrobić na stronie: biletserwis.pl do 23 lipca włącznie oraz w kasach Słotwiny Arena do wyczerpania zapasów (również w dniu koncertu).

Do zobaczenia na szczycie!

Organizatorem wydarzenia jest Słotwiny Arena we współpracy z agencją Prestige MJM.