Strona Główna > Serialowe piątki +: „Dlaczego kobiety zabijają 2”

Serialowe piątki +: „Dlaczego kobiety zabijają 2”

W tym tygodniu w mini audycji „Serialowe piątki +” polecamy Wam serial „Dlaczego kobiety zabijają 2”!

W tym tygodniu w mini audycji „Serialowe piątki +” polecamy Wam serial „Dlaczego kobiety zabijają 2”!

Po sukcesie pierwszego sezonu serialu „Dlaczego kobiety zabijają” jego twórcy wracają z kolejną porcją mrocznego humoru i opowieści o uroczych zabójczyniach z sąsiedztwa. Nowy sezon to zupełnie nowe postacie, nowa fabuła i inny okres w dziejach Ameryki. Tym razem akcja dzieje się pod koniec lat czterdziestych i koncentruje wokół Almy, gospodyni domowej z aspiracjami wejścia do lepszego towarzystwa i z córką na wydaniu. Niestety mroczne tajemnice jej męża mogą wszystko poważnie utrudnić.

W Almę wciela się Allison Tolman, która kilka lat temu zdobyła popularność (i sporo nominacji do nagród w tym Emmy i Złotego Globa) dzięki głównej roli w pierwszym sezonie serialu „Fargo”. Jej męża Bertrama zagrał zaś Nick Frost, znany brytyjski aktor i scenarzysta („Wysyp żywych trupów” „Hot Fuzz – Ostre psy”, „Nierealne”).

Twórcą tej opowieści o zdesperowanych kobietach z przedmieść jest Marc Cherry, ten sam, który stworzył jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali pierwszej dekady XXI wieku – „Gotowe na wszystko”.

Naszą mini audycję „Serialowe piątki +” usłyszycie w każdy piątek o 16:50 w Radiu Złote Przeboje!