"Let Love Rule" - refleksyjna autobiografia Lenny'ego Kravitza » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Let Love Rule” – refleksyjna autobiografia Lenny’ego Kravitza

„Let Love Rule” – refleksyjna autobiografia Lenny’ego Kravitza

Szczerze, szczegółowo i z dużą dozą humoru – Lenny Kravitz opowiada o swoim życiu w autobiografii, której premiera odbyła się 15 września 2021 roku!

Szczerze, szczegółowo i z dużą dozą humoru – Lenny Kravitz opowiada o swoim życiu w autobiografii, której premiera odbyła się 15 września 2021 roku!

– pisze Lenny Kravitz

Akcja „Let Love Rule” rozgrywa się w wielu miejscach – od Upper East Side na Manhattanie i Bedford-Stuyvesant na Brooklynie przez Baldwin Hills i Beverly Hills w Los Angeles po Francję, Anglię i Niemcy.

To historia o niesamowicie kreatywnym dzieciaku, który mimo poważnych problemów w szkole oraz napięć w domu, znajduje zbawienie w muzyce.

Obserwujemy jego muzyczny rozwój – proces, w efekcie którego staje się znakomitym kompozytorem, producentem i wykonawcą. Mamy też jednak okazję przyjrzeć się duchowemu rozwojowi Lenny’ego oraz temu, w jaki sposób przejawia się on w jego twórczości.

Oprócz Lenny’ego w książce pojawiają się nietuzinkowe postaci: jego ojciec, Sy, człowiek mediów; jego matka, Roxie Roker, gwiazda telewizji; oraz Lisa Bonet, młoda aktorka, która zostaje jego muzą.

Oczywiście w centrum wszystkich wydarzeń jest Lenny, który – pomimo wielkich ambicji i olbrzymiej energii – odrzuca kolejne oferty kontraktów płytowych, aż w końcu udaje mu się odnaleźć swój prawdziwy głos.

Polecamy!