Serialowe piątki +: "The Office PL" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Serialowe piątki +: „The Office PL”

Serialowe piątki +: „The Office PL”

W tym tygodniu w mini audycji „Serialowe piątki +” polecamy Wam serial „The Office PL”!

W tym tygodniu w mini audycji „Serialowe piątki +” polecamy Wam serial „The Office PL”!

Wyraziści bohaterowie oraz potężny ładunek humoru wyprowadzającego ze strefy komfortu – tak w skrócie można opisać format „The Office PL”. Za sprawą brytyjskiego oryginału, jak i genialnej amerykańskiej adaptacji, serial zdobył miliony fanów na całym świecie, łącząc w sobie cechy klasycznego sitcomu z estetyką paradokumentu i ucieleśniając tym samym gatunek mockumentary.

22 października fani tytułu będą mogli obejrzeć polską wersję serialu „The Office PL”, w której na pewno nie zabraknie kontrowersyjnego humoru i współczesnych, prawdziwie polskich kontekstów. Już dzisiaj widzowie mogą zapoznać się z pierwszym trailerem produkcji, który zaprasza widzów do siedleckiego biura firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej „Kropliczanka”.

Za polską wersję „The Office:, tworzoną przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, zaś za zdjęcia odpowiada Paweł Chorzępa. Kierownikiem literackim jest Michał Oleszczyk. Koproducentem serialu jest Comedy Central Polska.

Naszą mini audycję „Serialowe piątki +” usłyszycie w każdy piątek o 16:50 w Radiu Złote Przeboje!