Adriana Kalska w programie "Złote Przeboje na dzień dobry" [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Adriana Kalska w programie „Złote Przeboje na dzień dobry” [POSŁUCHAJ]

Adriana Kalska w programie „Złote Przeboje na dzień dobry” [POSŁUCHAJ]

Odtwórczyni głównej roli w serialu „Papiery na szczęście” zagościła w naszym porannym programie, żeby opowiedzieć o swoich porannych rytuałach, randkowaniu i… miłości!

Odtwórczyni głównej roli w serialu „Papiery na szczęście” zagościła w naszym porannym programie, żeby opowiedzieć o swoich porannych rytuałach, randkowaniu i… miłości!

Adriana Kalska, czyli serialowa Marta, zdradziła nam co nieco o najbardziej zaskakującej randce, na jakiej była! Aktorka wzięła też udział w naszej zabawie – odpowiedziała na nasze miłosne pytania.

Co by zrobiła, gdyby jej ukochany zrobił sobie tatuaż z jej inicjałami? Sprawdźcie!

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom.

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” – autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).