Zdrowo i stylowo: pielęgnacja włosów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zdrowo i stylowo: pielęgnacja włosów

Zdrowo i stylowo: pielęgnacja włosów

W tym tygodniu na naszej antenie poruszymy temat zdrowych włosów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jak o nie zadbać?

W tym tygodniu na naszej antenie poruszymy temat zdrowych włosów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jak o nie zadbać?

Wasze włosy są osłabione, ale nie wiecie, w jaki sposób można je wzmocnić? W Radiu Złote Przeboje opowiemy Wam o najlepszych sposobach na zadbane włosy.

Co sprawia, że czupryna staje się przerzedzona? Jak temu zapobiec? Co jeść, by wzbogacić organizm o witaminę H (zwaną też witaminą B7 lub biotyną)?

Słuchajcie naszej tygodniowej mini audycji „Zdrowo i stylowo: pielęgnacja włosów” od poniedziałku do piątku o 11:50!

BIOTYLEK MAX, 10 mg, tabletki. Skład: Każda tabletka zawiera 10 mg biotyny (Biotinum).

Postać farmaceutyczna: tabletka. Wskazania do stosowania: Leczenie niedoborów biotyny z takimi objawami jak m.in. wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmierna łamliwość, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, krocza, oraz zapobieganie następstwom niedoborów, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.