Strona Główna > „Być kobietą” w Radiu Złote Przeboje

„Być kobietą” w Radiu Złote Przeboje

W tym tygodniu na naszej antenie zaprezentujemy Wam sylwetki inspirujących kobiet ze świata muzyki, filmu i szeroko pojętej popkultury. Będziemy opowiadać o ich karierze i akcjach na rzecz potrzebujących.

W tym tygodniu na naszej antenie zaprezentujemy Wam sylwetki inspirujących kobiet ze świata muzyki, filmu i szeroko pojętej popkultury. Będziemy opowiadać o ich karierze i akcjach na rzecz potrzebujących.

Codziennie będziemy mówić Wam o kobiecych ikonach mody, muzyki, mediów, a nawet… nauki.

Chcecie wiedzieć więcej o osobach, które przyczyniły się do zmiany wizerunku kobiet? Potrzebujecie inspiracji? Brakuje Wam motywacji do działania?

Być może to właśnie przybliżone przez nas sylwetki znanych osób pokażą Wam, w jaki sposób stały się jednymi z najbardziej wpływowych osobistości na świecie.

Słuchajcie naszej tygodniowej mini audycji „Być kobietą” od poniedziałku do piątku o 12:50!

BIOTYLEK MAX, 10 mg, tabletki. Skład: Każda tabletka zawiera 10 mg biotyny (Biotinum).

Postać farmaceutyczna: tabletka. Wskazania do stosowania: Leczenie niedoborów biotyny z takimi objawami jak m.in. wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmierna łamliwość, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, krocza, oraz zapobieganie następstwom niedoborów, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zatwierdzoną charakterystyką preparatu. Dalsze informacje dostępne na życzenie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.