Ta wiosna należy do kobiet - 8 marca rusza projekt Holistyczna Metamorfoza » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ta wiosna należy do kobiet – 8 marca rusza projekt Holistyczna Metamorfoza

Ta wiosna należy do kobiet – 8 marca rusza projekt Holistyczna Metamorfoza

Holistyczna Metamorfoza to 3-miesięczny ogólnopolski program, który ma pomóc kobietom odkryć to, co dla nich ważne i kompleksowo zadbać o swoje wnętrze i ciało. Od 8 marca uczestniczki będą prowadzone przez coachów, dietetyków, trenerów personalnych i specjalistów od wizerunku w kierunku swojej wewnętrznej i zewnętrznej przemiany.

Holistyczna Metamorfoza to 3-miesięczny ogólnopolski program, który ma pomóc kobietom odkryć to, co dla nich ważne i kompleksowo zadbać o swoje wnętrze i ciało. Od 8 marca uczestniczki będą prowadzone przez coachów, dietetyków, trenerów personalnych i specjalistów od wizerunku w kierunku swojej wewnętrznej i zewnętrznej przemiany.

Holistyczna Metamorfoza to projekt Przestrzeni dla kobiet, który ma inspirować uczestniczki do budowania zdrowej relacji ze sobą i swoim ciałem. W myśl idei, że holistyczne dbanie o siebie jest kompleksowe i dotyczy każdego obszaru naszego życia do programu zostali zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin, którzy w ramach darmowych spotkań i warsztatów będą dzielić się z uczestniczkami swoją wiedzą i doświadczeniem.

„Poświęć sobie tej wiosny więcej uwagi i miłości” to główne hasło projektu. Holistyczna Metamorfoza to nie kolejny program pracy nad upragnioną sylwetkę, choć aktywność fizyczna to również ważny blok inicjatywy. To program skupiony wokół budowania swojej samoświadomości, czułości wobec siebie, nauki stawiania granic, odkrywania tego, co naprawdę ważne i troski o swoje ciało i zdrowie.

– mówi organizatorka projektu, Klaudyna Cichocka-Volkov

W ramach Holistycznej Metamorfozy uczestniczki będą mogły korzystać ze spotkań i warsztatów w ramach 7 bloków tematycznych:

Sylwia Bujko – coach

Joanna Bzdzion – coach

Halina Bernatt – planistka biznesu

Małgorzata Gruszka – Agencja Rozwoju Nysy, Inkubator Przedsiębiorczości ARN

Agnieszką Szczepańczyk–Bouazza – holistyczna masażystka

Barnaba Pustelniak – lekarz

Marta Misiarz – edukator żywieniowy, propagatorka zdrowego stylu życia

Kamila Duda – dietetyk

Paulina Grabiec – propagatorka zdrowego odżywiania

Katarzyna Korzeniowska – wellness advocate

Olga Kępczyńska – trener personalny

Patryk Duda – trener personalny

Karolina Gał – nauczycielka jogi

Aneta Wabińska – kreatorka wizerunku, psycholog, coach

Karina Mrozicka – stylistka

Kasia Krzyżaniak – instruktorka jogi twarzy

Marta Gogolewska – makijażystka

Anna Chudy-Olejniczak – kosmetolog

Barbara Piotrowska – wokalistka, nauczycielka śpiewu, logopedka kliniczna

Jednym z ważniejszych punktów programu jest stworzenie przestrzeni, gdzie każda z kobiet w bezpiecznym gronie będzie mogła podzielić się swoimi troskami, postępami i radą dla pozostałych uczestniczek programu. Podstawową formą takiego kontaktu będzie grupa na Facebooku Holistyczna Metamorfoza by Przestrzeń dla kobiet, ale spotkania będą odbywać się również „na żywo”. Od marca do czerwca w poszczególnych miastach będą organizowane prowadzone kręgi dla kobiet, w trakcie których uczestniczki będą mogły na żywo spotkać się ze sobą i wymienić doświadczeniami w przyjaznym otoczeniu.

– mówi Klaudyna Cichocka-Volkov

Finałem projektu będzie weekendowe spotkanie oraz uroczysta gala.

Organizatorem programu jest Przestrzeń dla kobiet prowadzona przez Klaudynę Cichocką-Volkov.