Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna razem dla Ukrainy » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna razem dla Ukrainy

Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna razem dla Ukrainy

Dołącz do akcji i wesprzyj z nami działania Polskiej Akcji Humanitarnej!

Dołącz do akcji i wesprzyj z nami działania Polskiej Akcji Humanitarnej!

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie.Radio Złote Przeboje i Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Polacy od samego początku bardzo aktywnie zaangażowali się w pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom. W ostatnich dniach zostało zorganizowanych wiele zbiórek odzieży, jedzenia, lekarstw i co najważniejsze otworzyliśmy swoje domy dla rodzin, które uciekają przed wojną.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewnionapomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.

Zbiórka pieniędzy dostępna jest

Wojna w Ukrainie nigdy się nie skończyła i trwa nieprzerwanie od 2014 roku, jednak najbliższe tygodnie mogą okazać się krytyczne dla 5 milionów osób mieszkających wzdłuż długiej na 420 km linii frontu. Blisko 3 miliony z nich potrzebują pomocy humanitarnej. W dużej części są to schorowane, samotne kobiety w podeszłym wieku, które nie chciały lub nie mogły opuścić domów. Szczególnego wsparcia potrzebują też dzieci i dorośli, którzy ucierpieli na skutek wybuchu min lądowych.

jest obecna na miejscu od początku konfliktu. Obecnieskupia się na zapewnieniu wsparcia na wypadek zaognienia konfliktu, ponieważ osoby, które potrzebują pomocy, znajdą się w niebezpieczeństwie. Prawdopodobnie nie będą miały szansy ani uciec, ani zaopatrzyć się w żywność. Pomóżmy im przetrwać ten najtrudniejszy czas!