Strona Główna > Jakub Wątor: Jak odróżnić fake newsy od prawdziwych informacji?

Jakub Wątor: Jak odróżnić fake newsy od prawdziwych informacji?

Zapraszamy na rozmowę z Jakubem Wątorem, który odpowiedział o tym, jak to się stało, że obecny konflikt stał się też konfliktem wirtualnym.

Zapraszamy na rozmowę z Jakubem Wątorem, który odpowiedział o tym, jak to się stało, że obecny konflikt stał się też konfliktem wirtualnym.

Gościem Odety Moro w programie „Najlepszy weekend” byłJakub Wątorredaktor prowadzącySpider's Web.Opowiedziało tym, jak to się stało, że obecny konflikt stał się też konfliktem wirtualnym? Jak odróżnić fake newsy od prawdziwych informacji? Jakie znaczenie mają nowe technologie w przebiegu wojny czy aplikacje, które posiadamy w telefonie, mogą być narzędziem w konflikcie i co to są stralinki?

Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej:

Wojna to olbrzymi strach, niepewność i niezmierzone cierpienie.RadioZłotePrzebojei Polska Akcja Humanitarna połączyły siły, aby wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla nich czasie.

Wszystkich ludzi o wielkich sercach zachęcamy do udziału w zbiórce Polskiej Akcji Humanitarnej. Potrzebującym, którzy muszą uciekać ze swoich domów, zostanie zapewniona pomoc bezpośrednia (żywność i inne formy wsparcia). Wsparcie obejmie osoby poszkodowane w wyniku konfliktu, włączając w to przemieszczających się wewnątrz kraju oraz uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski.