Zapraszamy na koncert "Czarny pies!" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zapraszamy na koncert “Czarny pies!”

Zapraszamy na koncert „Czarny pies!”

CZARNY PIES To muzyczna elita. Super grupa w składzie której występują największe indywidualności polskiego bluesa, jazzu i rocka.

CZARNY PIES To muzyczna elita. Super grupa w składzie której występują największe indywidualności polskiego bluesa, jazzu i rocka.

Każdy koncert to niepowtarzalny program, w którym liczą się dźwięki, emocje i nastrój chwili.

* Leszek Winder – gitarzysta, kompozytor, lider legendarnej super grupy Krzak. Koncertował oraz nagrywał z wieloma muzykami tworzącymi od lat czołówkę Polskiej sceny muzycznej. Nagrał szereg autorskich płyt. Od lat uznawany za czołowego gitarzystę w kategorii blues oraz rock. /GUITAR TOP, BLUES TOP i inne/

* Krzysztof Ścierański – od lat najlepszy gitarzysta basowy w Polsce. Współpracował z dziesiątkami gwiazd między innymi: Ewa Bem, Marek Grechuta, John PorterZbigniewNamysłowski, Krzesimir Dębski, Laboratorium, String Connection, Air Condintion, Republika, Wilkii dziesiątki innych.Współpracuje z artystami ze wszystkich zakątków świata, reprezentującymi najróżniejsze gatunki muzyczne. Nagrał kilkadziesiąt płyt.

* Jan Gałach – skrzypek, multiinstrumentalista. Muzyk ze świetną techniką, wyobraźnią muzyczną i olbrzymim dorobkiem. Kompozytor i aranżer. Wielokrotny laureat licznych rankingów muzycznych. Lider zespołu Jan Gałach Band. Od wielu lat jest uważany za najlepszego skrzypka w polskim bluesie

* Michał Kielak – harmonijka. Wielki talent muzyczny i osobowość powodują że jest muzykiem rozchwytywanym i niezwykle lubianym. Wielokrotny laureat ankiet muzycznych. W 2021 roku ponownie najlepsza harmonijka w Blues Top.

* Max Ziobro – perkusja Niezwykle zdolny i mimo młodego wieku doświadczony perkusista. W dorobku posiada współpracę w wieloma uznanymi zespołami i muzykami oraz liczne wydawnictwa płytowe.

i inni . . .

Booking/concert:

sat@tlen.pl

tel: 603 370 733

Info, zdjęcia:

www.facebook.com/pages/Czarny-Pies/

Film promocyjny: