Strona Główna > Wyprawa Mama wyrusza na wiosnę!

Wyprawa Mama wyrusza na wiosnę!

Wraz z nadejściem wiosny na warszawskie ulice już po raz trzeci wyruszy jedyna w swoim rodzaju wyprawa – WYPRAWA MAMA!

Wraz z nadejściem wiosny na warszawskie ulice już po raz trzeci wyruszy jedyna w swoim rodzaju wyprawa – WYPRAWA MAMA!

Od 4 do 8 maja w przyjaznych mamom i maluchom miejscach stolicy zagoszczą bezpłatne warsztaty dla kobiet szukających wiosennych inspiracji.

Wyprawa Mama to impreza stworzona z myślą o mamach – tych świeżo upieczonych, dopiero uczących się świata z perspektywy dziecięcego łóżeczka, tych, które już włączyły kolejny bieg, by nadążyć za swymi pociechami, a także tych, które jeszcze noszą swoje szczęście pod sercem.

Wśród blisko 100 proponowanych warsztatów , każda z pewnością znajdzie coś dla siebie! Czy można bawić się z brzuchem? Jak dobrać dietę, by wzmocnić odporność? Co robić, gdy 2-latek opanowuje dom? Jak być naturalnie zdrowym od pieluchy? To tylko maleńka próbka tego, co czeka na wszystkich wędrujących szlakami Wyprawy!

Poprzednie edycje Wyprawy wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko wśród mam. Jak grzyby po deszczu pojawiły się niezwykłe osoby i miejsca, chętne podzielić się z nimi swoją pasją, umiejętnościami i doświadczeniem. Jednak punktem odniesienia i kompasem wskazującym drogę podczas każdej kolejnej edycji są i pozostaną właśnie Mamy – ich rozwój, potrzeby i pragnienia.

Wiosenna edycja warszawskiej Wyprawy Mama już tuż tuż! Czas więc spakować torbę, spojrzeć na mapę, wyznaczyć trasę, zaplanować kolejne przystanki i ruszyć w drogę! Szczegółowy program imprezy oraz zapisy na poszczególne warsztaty już na stronie:

!