Noc Muzeów w Warszawie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Noc Muzeów w Warszawie

Noc Muzeów w Warszawie

Już w sobotę z 15 na 16 maja, od godziny 19 startuje najbardziej tajemnicza noc w stolicy!

Już w sobotę z 15 na 16 maja, od godziny 19 startuje najbardziej tajemnicza noc w stolicy!

Noc Muzeów w Warszawie oferuje Ci w tym roku naprawdę wiele atrakcji. Możesz przejechać się zabytkowym tramwajem, namalować obraz, zobaczyć jak powstają ekologiczne torby i kosze czy nawet odwiedzić sejm.

Niektóre z proponowanych atrakcji:

Nocne zwiedzanie sejmu to propozycja z ulicy Wiejskiej. Tej nocy przespacerujecie się po kuluarach, Sali Kolumnowej i Korytarzu Marszałkowskim.

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na „Widma architektury w Noc Muzeów II ” . Jest to gra miejska śladami budynków, które nigdy nie powstały, najbardziej charakterystyczne i oryginalne niezrealizowane projekty architektoniczne w Śródmieściu z lat 40. i 50. XX wieku

Zobacz pokaz filmu niemego z 1927 „Berlin: Symfonia wielkiego miasta” z aranżowaną na żywo muzyką – zespół „10 000 Szelek” na scenie przy ul. Próżnej a następnie wybierz się na spacer z przewodnikiem.

Poczuj się jak makler odwiedź Sale Notowań, zobacz elektroniczne tablice notowań, uderz w dzwon giełdowy, zobacz symulację składanie zleceń giełdowych, a wszystko to w gmachu GPW i KDPW.

Pamiętaj, już 15 maja, nie śpij tylko zwiedzaj – a to wszystko za darmo !