Respondek zwycięzcą KLIMEK CUP 2010 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Respondek zwycięzcą KLIMEK CUP 2010

Respondek zwycięzcą KLIMEK CUP 2010

Od piątku do niedzieli na kortach tenisowych Hotelu Klimek SPA w Muszynie-Złockiem rywalizowały ze sobą polskie gwiazdy kina i estrady.

Zwycięzcą II edycji Turnieju Tenisowego Artystów KLIMEK CUP 2010 został Krzysztof Respondek . W finale zmierzył się on z faworytem turnieju, Robertem Rozmusem , którego pokonał w dwóch niezwykle emocjonujących setach 7:6 (7-5), 6:3.

Trzecie miejsce przypadło Grzegorzowi Poloczkowi , który w walce o podium pokonał Wojciecha Skibińskiego.

Zwycięzca turnieju otrzymał puchar KLIMEK CUP 2010 . Organizatorzy rozgrywek nagrodzili również pozostałych uczestników turnieju wśród których znaleźli się m. in. Piotr Cyrwus , Maurycy Polaski, Michał Milowicz, Zbigniew Górny, Tomasz Bednarek czy Tomasz Stockinge r.

W trakcie trzydniowego pobytu w Hotelu Klimek SPA uczestnicy turnieju oprócz sportowych emocji dostarczyli przybyłym gościom wiele rozrywki. W sobotni wieczór, podczas bankietu prowadzonego przez Olgę Bończyk w Sali Restauracyjnej Hotelu, na scenie wystąpił Michał Milowicz dając popis swych wokalnych umiejętności. Na gitarze akompaniował mu Maurycy Polaski, lider kabaretu „Pod Wyrwigroszem”.