Czas na Wielką Warszawską! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Czas na Wielką Warszawską!

Czas na Wielką Warszawską!

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 zostanie rozegrana za służewieckim torze wyścigów konnych gonitwa – Wielka Warszawska.

W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 zostanie rozegrana za służewieckim torze wyścigów konnych gonitwa – Wielka Warszawska.

Jedna z najważniejszych gonitw w roku, wchodzi w kolejną odsłonę.Nieprzerwanie od 1949 przyciąga ona tysiące warszawiaków spragnionych emocji.

W gonitwie udział wezmą konie należące m.in. do: Jerzego Engela , Wiesława Saniewskiego i Roberta Zielińskiego . Zwycięzca głównej gonitwy zgarnia 81 tys. złotych , ponad to wygrana często przesądza o zdobyciu prestiżowego tytułu Konia Roku.

Całość imprezy spowita będzie w klimacie przedwojennej Warszawy przywołanym przez ulicznych kataryniarzy, kwiaciarki a także wystawę zabytkowych samochodów. W tej atmosferze będziemy oczekiwać na najważniejszą gonitwę dnia która odbędzie się o 15:50 – Wielką Warszawską. W walce o pierwsze miejsce stanie 11 najlepszych koni w Polsce. Ogromne emocje i dawka adrenaliny dla każdego widza.

Organizatorzy zaplanowali łącznie 8 trzymających w napięciu gonitw , w których udział weźmie 60 koni, a łączna pula nagród wynosi aż 280 tys . złotych.

Bilety do strefy B będą kosztować 5z ł, do strefy A 15zł , a karnet Rodzinny 25zł .

Zapraszamy do spędzenia tej niepowtarzalnej niedzieli na