Strona Główna > Chemiczna mikstura dźwięków w Palladium

Chemiczna mikstura dźwięków w Palladium

7 października odbędzie się koncert zespołu 'Chemia’, który zajął 5 miejsce w konkursie Top Trendy 2010.

7 października odbędzie się koncert zespołu 'Chemia’, który zajął 5 miejsce w konkursie Top Trendy 2010.

Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Palladium. Gościnnie wystąpią Kobranocka, Kasia Wilk i Marek Piekarczyk. Podczas koncertu widzowie usłyszą muzykę pełną kontrastujących ze sobą klimatów – od orientalnych przez akustyczne, funk aż do ciężkich rockowych riffów.

Zespół powstał w 2007r. w Warszawie. Jak mówią „Chemicy” w wyniku reakcji zachodzących podczas wspólnych spotkań, fascynacji różnymi nurtami muzycznymi, powstaje wybuchowa mieszanka dźwięków, które znalazły się na debiutanckiej płycie. Premierowy albumu „Dobra Chemia” ukazał się 2 października 2010.

Świadomym wyborem muzyków jest brak jakichkolwiek artystycznych ograniczeń . Każdy z nich ma za sobą wiele doświadczeń muzycznych z największymi tuzami polskiej sceny rozrywkowej.

Skład Chemiczny zespołu nie jest przypadkowy – głowne ingrediencje to świadomość muzyczna oraz wzajemne zrozumienie. W Chemii grają Zbyszek Krebs, Wojtek Balczun, Adam Kram, Krzysiek Jaworski, Rafał Stępień, spiewa Marcin Koczot.

Pierwszym singlem tego muzycznego laboratorium była „Mantra” – do tej piosenki powstał teledysk w reżyserii Jacka Kościuszko.

Kolejnym singlem Chemii, do którego powstał również teledysk – jest utwór „Jeden Świat”.

Strona zespołu:

Chemia zagra trasę koncertową z Kobranocką: 22.X. – KRAKÓW klub KWADRAT 04.XI – POZNAŃ klub LIZARD 05.XI – TORUŃ klub LIZARD 06.XI – ŁÓDŹ klub LIZARD