Strona Główna > Elvis powraca w wielkim stylu!

Elvis powraca w wielkim stylu!

Już 8 listopada premiera nowej studyjnej płyty artysty!

Już 8 listopada premiera nowej studyjnej płyty artysty!

Nie trzeba być historykiem by wiedzieć, że XX wiek to wiek rewolucji. Rewolucji politycznych, społecznych, mentalnych a co za tym idzie i kulturowych. W każdej dekadzie świat obiegały nowe idee pomysły, koncepcje a ich przedstawicielami byli konkretni ludzie – IKONY . W popkulturze nie było chyba ważniejszej niż ELVIS PRESLEY – Król Rock’n’ Rolla . Zrewolucjonizował on dokładnie wszystko, od strojów, poprzez ruch sceniczny, aż do muzyki, w której zamieszał jak nikt inny wcześniej. Łączył to co do tej pory wydawało się niemożliwe: smutny BLUES z żywiołowością GOSPEL, energię Rockabilly z naturalnością Folku, a wszystko to w rewelacyjnie przebojowym wydaniu. Rewolucja zapoczątkowana przez Elvisa, rozpoczęła globalną transformację, która trwa nadal.

Pewnie każdy fan muzyki zastanawiał się jak dalej potoczyłaby się kariera Króla, gdyby nie jego przedwczesna śmierć. Tego niestety nie dowiemy się nigdy. Możemy się jednak przekonać jak brzmiałyby jakby dziś nagrywał. A wszystko to za sprawą wyjątkowego wydawnictwa VIVA ELVIS , gdzie oryginalny głos ELVISA wpleciony został w nowo zaaranżowane podkłady muzyczne. Dzięki producentom znanym ze współpracy z Pearl Jam czy Bruce’em Springseenem – „Blues Suede Shoes”, „Heartbreak Hotel” czy „Love Me Tender” porażają nową siłą. 3 000 godzin pracy w studiu przyniosło oczekiwany efekt – Energia jaka bije z płyty dowodzi, że świat się zmienia, ale ELVIS Pozostaje Wiecznie Żywy!

„Viva ELVIS – The Album” to przedsięwzięcie rodem z XXI wieku, stworzone w hołdzie największej gwieździe rock`n`rolla. Ten muzyczny projekt po raz kolejny udowadnia, że muzyka Króla pozostaje wiecznie żywa.

Track lista: 1. OPENING 2. BLUE SUEDE SHOES 3. THATS ALRIGHT 4. HEARTBREAK HOTEL 5. LOVE ME TENDER 6. KING CREOLE 7. BOSSA NOVA 8. BURNING LOVE 9. MEMORIES 10. CAN’T HELP FALLING IN LOVE 11. YOULL NEVER WALK ALONE PIANO 12. SUSPICIOUS MINDS