Karnawał z Radiem Złote Przeboje! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Karnawał z Radiem Złote Przeboje!

Karnawał z Radiem Złote Przeboje!

Już dziś startujemy z karnawałem w wielkim stylu! Sprawdź gdzie w Twoim mieście odbywa się impreza Radia Złote Przeboje!

Już dziś startujemy z karnawałem w wielkim stylu! Sprawdź gdzie w Twoim mieście odbywa się impreza Radia Złote Przeboje!

Brazylijczycy mają swój karnawał w Rio, brytyjczycy w Nothing Hill, a Wy nie musicie opuszczać swoich miast, by zabawić się na najlepszej imprezie roku! Jego rozpoczęcie będziemy celebrować w całej Polsce :

Bezkarnie korzystajcie z uroków tych zwariowanych nocy , doskonałe wrażenia ze złotymi przebojami zapewnione, gorące rytmy karnawałowego szaleństwa oraz zabawa do rana sprawiają, że nie można wyobrazić sobie lepszego początku karnawału.

Zapomnijcie o szarej rzeczywistości i bawcie się z nami w imprezowym szaleństwie. Startujemy już o 20.00 i nie może Was tam zabraknąć!

Słuchaj uważnie Radia Złote Przeboje i wygraj specjalne VIP zaproszenia na tę imprezę w Twoim mieście.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli wybrać się na imprezę z Radiem Złote Przeboje do klubów, mamy największe przeboje na imprezę w ich własnym domu. Znajomi, karaoke i najlepsza muzyka! Punktualnie o 20 startuje karnawałowy weekend, który poprowadzi Jerzy Elvis Telesiński .

Atmosferę podgrzewamy nagrodami. Przez cały tydzień do zgarnięcia zestawy karaoke z najlepszymi kawałkami i telefony komórkowe.