Trwają zapisy do Amatorskiej PlusLigi! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Trwają zapisy do Amatorskiej PlusLigi!

Trwają zapisy do Amatorskiej PlusLigi!

Trwają zapisy do II edycji Amatorskiej PlusLigi. Jeszcze tylko przez dwa tygodnie fani siatkówki halowej mogą zgłaszać się do turnieju. Listę zakwalifikowanych drużyn poznamy 14 marca.

Trwają zapisy do II edycji Amatorskiej PlusLigi. Jeszcze tylko przez dwa tygodnie fani siatkówki halowej mogą zgłaszać się do turnieju. Listę zakwalifikowanych drużyn poznamy 14 marca.

Amatorska PlusLiga obejmuje swoim zasięgiem największe miasta Polski. Mecze w ramach eliminacji i ligi odbędą się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Rzeszowie. Zapowiadają się emocjonujące rozgrywki bo w tym roku jest o co walczyć. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona 9 lipca w Ergo Arenie w Gdańsku podczas Finału Ligii Światowej . Oznacza to, że finaliści Amatorskiej PlusLigi zagrają niemalże w tym samym czasie co najlepsi siatkarze świata.

Rozgrywki odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzieżowej i Open w zespołach męskich, kobiecych oraz mieszanych. Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy wejść na stronę

Sponsorem Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus, dzięki czemu udział w rozgrywkach dla wszystkich zawodników, na każdym etapie jest bezpłatny.

Wśród zarejestrowanych już drużyn, nie brakuje zespołów, które wzięły udział w I edycji Amatorskiej PlusLigi a w ich ślad idą kolejne drużyny. Do rozgrywek zgłaszają się również zawodnicy ligowi, którzy przypominamy, nie mogą wziąć udziału w Amatorskiej PlusLidze. Każdy uczestnik jest weryfikowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej pod kątem posiadania licencji zawodniczej i jeśli okaże się , że jest profesjonalistą, zostanie zdyskwalifikowany.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki do wzięcia udziału w rozgrywkach. Amatorska PlusLiga to przykład na to, jak w prosty sposób z kibica można stać się zawodnikiem, spełnić swoje marzenia i zagrać przed meczem Ligi Światowej! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 lutego!

Radio Złote Przeboje poleca i serdecznie zaprasza do udziału!