Ostatni tydzień rekrutacji do Amatorskiej PlusLigi! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ostatni tydzień rekrutacji do Amatorskiej PlusLigi!

Ostatni tydzień rekrutacji do Amatorskiej PlusLigi!

Jeszcze tylko przez tydzień fani siatkówki halowej mogą podjąć wyzwanie i zgłosić się do II edycji Amatorskiej PlusLigi. Listę zakwalifikowanych drużyn poznamy 14 marca.

Jeszcze tylko przez tydzień fani siatkówki halowej mogą podjąć wyzwanie i zgłosić się do II edycji Amatorskiej PlusLigi. Listę zakwalifikowanych drużyn poznamy 14 marca.

W terminie od marca do lipca 2011 roku siatkarze i siatkarki amatorzy zmierzą się w halach w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy. Po zmaganiach na szczeblu regionalnym w czerwcu rozegrane zostaną dwa półfinały: w Poznaniu i Warszawie. Zwycięska drużyna II edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale , który rozegrany będzie 9 lipca br. w hali Ergo Arena w Gdańsku podczas finału Ligi Światowej.

Rozgrywki odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzieżowej i Open w zespołach męskich, kobiecych oraz mieszanych. Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy wejść na stronę www.amatorskaplusliga.pl i wypełnić formularz on-line. Formularze zgłoszeniowe można również złożyć w jednym ze stu sześciu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus, w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Na drużyny zgłaszające się w punktach sprzedaży Plusa czeka bonus w postaci koszulek sportowych z nazwą zespołu! Dodatkowo drużyny Młodzieżowe mogą wziąć udział w konkursie „Szczęśliwa 7! Juniorzy na start!”. Dla 7 drużyny z kolei, która zgłosi się do Amatorskiej PlusLigi wypełniając formularz on-line w kategorii Młodzieżowej mamy super niespodziankę – komplet koszulek z autografem BARTOSZA KURKA , najlepszego siatkarza 2010 roku, wybranego przez kibiców w Plebiscycie Siatkarskie Plusy!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki do wzięcia udziału w rozgrywkach. Amatorska PlusLiga to przykład na to, jak w prosty sposób z kibica można stać się zawodnikiem, spełnić swoje marzenia i zagrać przed meczem Ligi Światowej! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 lutego!