Weekend z Whitney Houston » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weekend z Whitney Houston

Weekend z Whitney Houston

Już dziś głosuj na najlepszą piosenkę Whitney Houston, a przez cały weekend odpowiadaj na pytania i zgarniaj płyty w Radiu Złote Przeboje!

Już dziś głosuj na najlepszą piosenkę Whitney Houston, a przez cały weekend odpowiadaj na pytania i zgarniaj płyty w Radiu Złote Przeboje!

W ciągu ponad 20 lat kariery Whitney Houston stała się jedną z największych żeńskich artystek wszech czasów. Jest pierwszą wokalistką, której siedem kolejnych singli znalazło się na szczycie amerykańskiej listy przebojów. Tym najsłynniejszym jest oczywiście ballada „I Will Always Love You” (cover Dolly Parton), która jest na ścieżce dźwiękowej obrazu „Bodyguard” , w którym Whitney zagrała główną rolę żeńską (tytułowym ochroniarzem był Kevin Costner). A wy którą piosenkę Whitney lubicie najbardziej? Czy wasze upodobania pokrywają się z listami przebojów? Zagłosujcie na najlepszy przebój gwiazdy!

Przez cały weekend na antenie Radia Złote Przeboje będziemy prezentować największe hity królowej muzyki pop. A ten, kto dodzwoni się jako pierwszy i odpowie na pytanie dotyczące Whitney Houston wygra niepowtarzalną płytę z przebojami artystki.

Już dziś głosujcie na Złoty Przebój Whitney Houston i odliczajcie dni do wyjątkowego weekendu z jedną z największych gwiazd XX wieku!