Wykręć kilometry dla autyzmu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wykręć kilometry dla autyzmu!

Wykręć kilometry dla autyzmu!

Rajd Rowerowy na Rzecz Osób z Autyzmem.

Rajd Rowerowy na Rzecz Osób z Autyzmem.

Po raz piąty Fundacja SYNAPSIS i Warszawska Masa Krytyczna zapraszają do udziału w Społecznym Rajdzie Rowerowym na Rzecz Osób z Autyzmem . Za każdy kilometr, przejechany przez jednego uczestnika rajdu, Fundacja Orange przekaże środki finansowe na rzecz osób z tą niepełnosprawnością.

Twój 1 kilometr = 3zł x 10km (trasa rajdu) = 30zł na rzecz osób z autyzmem

Każdy uczestnik Masy na Autyzm wspiera osoby z autyzmem. Przejechane kilometry zamieniane są na złotówki, które sfinansują rozwój wczesnej diagnozy oraz terapię osób z autyzmem. Udział w Rajdzie jest także gestem solidarności z ludźmi dotkniętymi tą niepełnosprawnością.

Rajd organizowany jest przez Fundację SYNAPSIS oraz zespół Warszawskiej Masy Krytycznej dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Fundacja Orange . Rajd wspiera również Fundacja BGŻ .

W czterech dotychczasowych edycjach Masy na Autyzm wzięło udział ponad 5 000 osób. Fundacji SYNAPSIS udało się zgromadzić w ten sposób środki w wysokości 364 000 zł. Koszty te w całości przeznaczone zostały na pomoc osobom z autyzmem.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez stronie

Po raz pierwszy w tym roku rajd będzie częścią cyklu

Więcej o autyzmie na

Jadą z nami:

Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest

Tegorocznej imprezie patronują: serwis polskanarowery.pl , Gazeta Stołeczna , Radio Złote Przeboje oraz NGO , Aktywni.pl i Aktivist .