Strona Główna > Darmowe pociągi dla dzieci

Darmowe pociągi dla dzieci

1 czerwca wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia podróżują krajowymi pociągami przewoźnika bez biletu.

1 czerwca wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia podróżują krajowymi pociągami przewoźnika bez biletu.

1 czerwca PKP Intercity wraz z najmłodszymi pasażerami świętuje Dzień Dziecka . Tylko tego dnia wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia podróżują krajowymi pociągami przewoźnika bez biletu. Dodatkowo, na wybranych dworcach (w Warszawie, Poznaniu i Krakowie) pojawią się słodkie niespodzianki przygotowane przez Intercity.

Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” obowiązywać będzie we wszystkich pociągach należących do Spółki (TLK, Ex, EIC), zarówno w pierwszej jak i w drugiej klasie. Młodzi podróżnicy korzystający tego dnia z przejazdu wyjątkowo nie będą musieli mieć biletu, a jedynie dokument potwierdzający ich wiek. Tylko w pociągach EIC lub Ex na przejazd konieczny będzie zakup miejscówki.

PKP Intercity nie zapomina też o towarzyszących dzieciom opiekunach, którzy mogą korzystać z 33% zniżki przy zakupie biletów dzięki ofercie Biletu Rodzinnego . Oferta pozwala podróżować grupom z dziećmi (od dwóch do pięciu osób) taniej, nie tylko od święta, ale przez cały rok.

Szczegółowe informacje na temat oferty oraz rozkładu jazdy pociągów PKP Intercity można uzyskać na stronie internetowej przewoźnika