Strona Główna > Poczuj się jak prawdziwy cowboy!

Poczuj się jak prawdziwy cowboy!

Przyjdź na wyścigowy weekend na Torze Służewiec w stylu Dzikiego Zachodu.

Przyjdź na wyścigowy weekend na Torze Służewiec w stylu Dzikiego Zachodu.

Najbliższa dwudniówka (21 i 22 maja ) na Torze Służewiec w Warszawie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W 16 gonitwach o łącznej puli nagród ponad 190 000 złotych, rywalizować będzie blisko 150 koni. Najważniejsze gonitwy weekendu to sobotnia Nagroda Wiosenna oraz niedzielna Nagroda Rulera , pod honorowym patronatem Pana Adama Giersza , Ministra Sportu i Turystyki. Wyścigowym emocjom towarzyszyć będzie niezwykła oprawa w dobrym stylu Dzikiego Zachodu .

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę bomba pójdzie w górę o godz. 14.30 . Pół godziny wcześniej odbędzie się poprzedzająca gonitwy prezentacja koni na padoku. Podczas dwudniówki w odstępach trzydziestominutowych rozegranych zostanie po osiem gonitw każdego dnia.

W przerwach między zmaganiami dżokejów będzie można skorzystać z wielu atrakcji. Najodważniejszych czeka efektowna próba wytrzymałości na symulatorze rodeo . Zainteresowanych zanikającymi zawodami na pewno przyciągnie stoisko kowala . W kuźni będzie można dowiedzieć się jak produkowane są podkowy i jak „kuć żelazo póki gorące”. Na miejscu skorzystać można również z relaksacyjnej przejażdżki bryczką , co w połączeniu z zazielenioną florą Toru Służewiec gwarantuje pełne odprężenie po tygodniu pracy. Pamiątką po wizycie na wyścigach może być wykonana przez rysownika karykatura bądź coś ładnego upolowanego w kramiku z zabawkami lub kapeluszami .

Świeże powietrze i duża przestrzeń przyciągają na Tor Służewiec rodziny z dziećmi. W nadchodzący weekend pociechy będą mogły bawić się beztrosko przez długie godziny. Na najmłodszych czeka darmowa wata cukrowa , popcorn oraz krowa pełna mleka i konkurs dojenia na czas . W westernowej zagrodzie dzieci będą mogły wyskakać się na dmuchanych zabawkach. Po przejażdżce dziecka na kucyku niejeden ojciec usłyszy później w domu „Tato, kup konika”.

Zachęcamy do przyjścia w strojach kowbojskich. Na najlepiej przebranych czekają nagrody!

Najaktualniejsze informacje o gonitwach, program wyścigowy, opinie trenerów, oceny szans koni, powtórki wideo i zdjęcia znajdziecie na stronie