Miś Yogi trafia na płyty DVD i Blu-ray » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Miś Yogi trafia na płyty DVD i Blu-ray

Miś Yogi trafia na płyty DVD i Blu-ray

Fabularna wersja wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek wszech czasów.

Fabularna wersja wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek wszech czasów.

Miś Yogi już od ponad 50 lat bawi swoimi przygodami widzów na całym świecie pojawiając się nie tylko w animowanych serialach, ale również grach wideo, komiksach i filmach pełnometrażowych.

„Miś Yogi” to pierwsza fabularna produkcja opowiadająca o przygodach misia Yogi i jego kompana Boo Boo – najsłynniejszych mieszkańców parku Jellystone. Film ukazuje się w Polsce na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już dziś, 27 maja.

Filmowa wersja kreskówki rozpoczyna się z chwilą, gdy miejscowy burmistrz Brown podejmuje decyzję o zamknięciu parku oraz wycięciu wszystkich znajdujących się w nim drzew. Kiedy Yogi i Boo Boo dowiadują się, że ich dom może zostać zniszczony, postanawiają zrobić wszystko by ocalić Jellystone w czym pomagają im strażnik Smith i piękna dokumentalistka Rachel. Jednak burmistrz Brown nie zamierza poddać się bez walki…

Głosów bohaterom udzielili kolejno Dan Aykroyd (w polskiej wersji językowej Adam Ferency ) i megagwiazda muzyki Justin Timberlake (w polskiej wersji językowej Zbigniew Zamachowski ). Obok nich w obsadzie filmu znaleźli się ponadto Anna Faris (polskim widzom znana najlepiej z roli w komediowym cyklu „Straszny film”), Tom Cavanagh , T.J. Miller , Nathan Corddry i Andrew Daly .

Na płytach nie zabraknie, oczywiście, wyjątkowych dodatków specjalnych jak „Sekrety parku Jellystone” , Nowa kreskówka Looney Tunes „Rozwścieczony Jeździec” czy możliwość zobaczenia „od kuchni” mieszkanka Misia Yogi.

Zobacz zwiastun filmu: