Rowerowa gra miejska! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rowerowa gra miejska!

Rowerowa gra miejska!

Zwykła przejażdżka rowerowa to za mało?! Już w ten weekend startuje cykl czterech otwartych, tematycznych gier rowerowych! Poznaj szczegóły!

Zwykła przejażdżka rowerowa to za mało?! Już w ten weekend startuje cykl czterech otwartych, tematycznych gier rowerowych! Poznaj szczegóły!

Cykl imprez rowerowych Excycle odbywa się w każdą sobotę lipca. Składa się z 4 gier miejskich o zróżnicowanych motywach przewodnich.

Pierwsza z nich startuje już w najbliższą sobotę, 2 lipca 2011 rowerową grą „trochę kulturki”.

PLAN:

2 lipca o godzinie 14:00 – Gra rowerowa Trochę Kulturki to okazja, by elegancko i z fasonem wsiąść na rower i ruszyć w miasto. Kulturalne oblicze Stolicy poznasz rozwiązując zadania związane ze sztuką i kulturą. Wystawy, galerie, teatry uliczne, excytujące towarzystwo, łyk historycznej wiedzy – czekają wszędzie tam, gdzie w sobotnie popołudnie można dostać się rowerem.

9 lipca o godzinie 21:00 – W planie pokaz zdjęć konkursowych, rozdanie nagród, podsumowanie gry rowerowej „Trochę Kulturki”. O oprawę muzyczną zadba DJ.

16 lipca o godzinie 14:00 – GRA ROWEROWA PRASKIE KLIMATY

23 lipca o godzinie 21:00 – W planie pokaz zdjęć konkursowych, rozdanie nagród, podsumowanie gry rowerowej Praskie Klimaty. Oprawę muzyczną zapewni DJ.

30 lipca o godzinie 14:00 – Gra rowerowa Zielona Stolica to możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, stworzonych do odpoczynku i rekreacji.

Główną nagrodą w konkursie ExCycle Warsaw jest wyjazd na Rajd Haga-Amsterdam dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej.

Więcej informacji znajdziecie