IV edycja koncertów charytatywnych z Fundacją "Dziecięca Fantazja"! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > IV edycja koncertów charytatywnych z Fundacją „Dziecięca Fantazja”!

IV edycja koncertów charytatywnych z Fundacją „Dziecięca Fantazja”!

We wtorek 12 lipca rusza trasa koncertowa Fundacji Dziecięca Fantazja, która będzie gościć w 11 miastach. Wystąpią m.in. Doda, Volver, Blue Cafe czy Varius Manx.

We wtorek 12 lipca rusza trasa koncertowa Fundacji Dziecięca Fantazja, która będzie gościć w 11 miastach. Wystąpią m.in. Doda, Volver, Blue Cafe czy Varius Manx.

Z roku na rok charytatywne koncerty z Fantazją, gromadzą coraz większą publiczność, zachęcając do wspólnej zabawy i pomocy na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci. Do tej pory dzięki współpracy Fundacji Dziecięca Fantazja i Centrów Handlowych M1 udało się spełnić 354 dziecięce marzenia.

Inicjatywę od samego początku dopinguje i wspiera Agata Młynarska, która swoją energią pomaga otwierać ludzkie serca . Akcja z roku na rok obejmuje swoim zasięgiem coraz więcej miast.

Po raz kolejny szczytny cel zachęcił do udziału popularne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jako pierwsze z Fantazją zagrają: Doda, Varius Manx i Paulla. Prócz nich na scenach pojawi się Volver, Boys & Classic, Blue Cafe i Lady Pank. Trasę zakończy występ Urszuli w M1 Poznań, 3 sierpnia.

Trasa potrwa cztery tygodnie. Koncerty odbędą się na parkingach dziewięciu Centrów Handlowych M1 oraz na parkingu przy Centrum Magnolia Park i Centrum Ster. Podczas imprez wolontariusze będą zachęcać do wsparcia Fundacji i zbierać pieniądze na spełnianie kolejnych dziecięcych życzeń.

Już teraz Fundacja Dziecięca Fantazja i Centra M1 szykują się do pobicia rekordu sprzed roku, kiedy to udało się zrealizować ponad 200 marzeń!

Koncerty odbędą się w:

12.07 – M1 Marki. Gwiazdą będzie DODA

13.07 – M1 Częstochowa. Gwiazdą będzie VARIUS MANX

14.07 – M1 Zabrze. Gwiazdą będzie PAULLA

19.07 – M1 Łódź. Gwiazdą będzie VOLVER

20.07 – M1 Czeladź. Gwiazdą będzie BOYS & CLASSIC

21.07 – M1 Radom. Gwiazdą będzie BLUE CAFE.

26.07 – CH Magnolia Wrocław. Gwiazdą będzie VARIUS MANX

27.07 – M1 Kraków. Gwiazdą będzie ENEJ zwycięzca „Must Be The Music – Tylko muzyka”

28.07 – M1 Bytom. Gwiazdą będzie LADY PANK

02.08 – CH Ster Szczecin. Gwiazdą będzie FUN FACTORY

03.08 – M1 Poznań. Gwiazdą będzie URSZULA

Do udziału zapraszamy całe rodziny, wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!