Spełniamy marzenia i... o wiele więcej! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spełniamy marzenia i… o wiele więcej!

Spełniamy marzenia i… o wiele więcej!

Firma SsanYong Polska postanowiła uszczęśliwić dwójkę wygranych w naszym konkursie „Spełniamy marzenia w Radiu Złote Przeboje”!

Firma SsanYong Polska postanowiła uszczęśliwić dwójkę wygranych w naszym konkursie „Spełniamy marzenia w Radiu Złote Przeboje”!

Oprócz spełnionych marzeń, które wymyślili sobie sami, mieli także możliwość używania samochodu SsangYong Tivoli przez cały weekend…

Nasz Słuchacz – Piotr – zapragnął weekendowego wyjazdu nad morze z najbliższymi. Kamil Baleja zaaranżował finał konkursu tak, by żona Piotra usłyszała o nagrodzie na antenie od samego męża!

Rodzina miała okazję zwiedzić całe wybrzeże – otrzymali także do swojej weekendowej dyspozycji zatankowany do pełna samochód SsangYong Tivoli . Posłuchajcie prawdziwej radości w reakcji Piotra na nagrodę:

Kolejną szczęściarą jest Dorota, która chciała zrobić niespodziankę swoim dzieciom i poprosiła nas o spełnienie marzenia związanego z… wyjazdem nad morze! Jako że na co dzień przebywają na południu Polski, zapragnęły spędzić czas na północy. Do tego także przydało im się auto

Wasze reakcje są dla nas wspaniałą nagrodą!