Ona i On-line: Ona - Sztuka uwodzenia » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ona i On-line: Ona – Sztuka uwodzenia

Ona i On-line: Ona – Sztuka uwodzenia

Na scenie politycznej dwóch wygranych kandydatów konkuruje o głosy jednego. Muszą go uwieść… A że żaden z nich nie wygląda na orła w tej dziedzinie, więc podpowiadam!

Na scenie politycznej dwóch wygranych kandydatów konkuruje o głosy jednego. Muszą go uwieść… A że żaden z nich nie wygląda na orła w tej dziedzinie, więc podpowiadam!

Komorowski się stara, Kaczyński próbuje, a żadnemu nie wychodzi. Panowie! Nie tędy droga! Gdyby każda z nas chciała zwabić mężczyznę w taki sposób, to do dziś wszyscy podpieralibyśmy ściany dyskotek w podstawówce.

A więc tak. Przede wszystkim – strój! Ponieważ Grzesiek Napieralski jest zdeklarowanym heteroseksualistą, sztywne garnitury na niego nie podziałają! Proponuję – dekolcik, szpileczki,gustowna sukienka spod której mignie czasem zgrabna nóżka. Byle nie włochata.

Po drugie – zalotne spojrzenia. Niby nieśmiałe, ale pełne zaciekawienia. Warto też poćwiczyć mruganie. W tym celu sprawdźcie ile kosztuje kilogram schabu bez kości . Będziecie mrugać ze zdumienia przez 10 minut. Na ceny benzyny nie patrzcie, bo to może trwale uszkodzić wzrok.

No i najważniejsze – trzeba naszego wybranka trochę ośmielić! To mężczyzna, który tylko gra twardziela, a tak naprawdę czeka na znak z waszej strony. Warto więc podejść i zagadać – Och, Grzegorzu, jesteś taki męski,silny… Może pomógłbyś mi rządzić tym okropnie wielkim krajem … (plus prężenie dekoltu, plus spojrzenie, plus mruganie).

A potem już wystarczy zachwycać się wszystkim, co zrobi, chichotać uroczo ze wszystkiego, co uważa za dowcip i gotować tony pysznego jedzenia. I tak do czasu, aż się nie zdeklaruje – czyli do drugiej tury. Potem można odpuścić – ale o tym akurat doskonale wiecie.

A jeśli to nie podziała? No to ja już nie wiem. Może Rafał Chirowski wie i napisze tu o tym za kilka dni.

Agnieszka Kasprzyk