Ona i On-line: On - Sztuka uwodzenia » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ona i On-line: On – Sztuka uwodzenia

Ona i On-line: On – Sztuka uwodzenia

?Lubię kiedy Kobieta? że tak zacznę Przerwą Tetmajerem, bo naprawdę lubię kiedy KOBIETA pomaga podjąć MĘSKĄ decyzję. Zwłaszcza gdy tą kobietą jest Aga.

?Lubię kiedy Kobieta? że tak zacznę Przerwą Tetmajerem, bo naprawdę lubię kiedy KOBIETA pomaga podjąć MĘSKĄ decyzję. Zwłaszcza gdy tą kobietą jest Aga.

Ponieważ serdeczna moja koleżanka podjęła się arcytrudnej sztuki postawienia się w sytuacji dwóch kandydatów zabiegających o względy Grzecha Napieralskiego – opisując ich siłą rzeczy jako kobiety zalotne – ja jako prosty i nieskomplikowany facet postaram się wejść w położenie rzeczonego Grzecha podrywanego przez owe zalotnice.

Zastanówmy się, czy te szpilki, sukienki z dekoltem, zalotne spojrzenia etc. są w ogóle GRZECHA warte? Wydaje się, że Grzechu, jako lewicowy piewca rozluźnienia obyczajów , wolałby nieco bardziej frywolne zaloty. Możliwe, że zamiast tradycyjnej sukienki z dekoltem, bardziej ująłby go Kandydat w lateksowym wdzianku, albo drugi kandydat w skórzanym gorsecie i kabaretkach. Kandydatki zupełnie nagie odpadają. W tym akurat wypadku ze względów czysto estetycznych.

Oczywiście kandydatki mogą zastosować serię zabiegów medyczno – kosmetycznych mających na celu przykuć uwagę Grzecha. Czyli bolesna depilacja nóg, woskowanie wąsa, odsysanie tłuszczu, laserowe modelowanie talii i wypychanie dekoltu piłkami lekarskimi . Tylko jedna uwaga. Jak już uda się uwieść Grzecha i on będzie wiedział, o tych wszystkich bolesnych zabiegach. To potem jak przyjdzie co do czego niech mu kandydatki nie wmawiają, że je głowa boli.

A już zupełnie (nie)poważnie kandydatki powinny pamiętać, że Grzechu jak każdy facet woli zdobywać niż być zdobywanym. Więc gdyby kandydaci mieli uwodzić go w typowo kobiecy sposób, to tak naprawdę wystarczy, że będą ładnie wyglądać, leżeć i pachnieć. Pierwsze i trzecie – to chyba nie są ich najmocniejsze strony, ale LEŻEĆ potrafią jak większość polityków. Zatem niech LEŻĄ i czekają, może się w końcu GRZECHU Zdecyduje.

Rafał Chirowski