Złote Przeboje na Wakacjach - Łódź! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Złote Przeboje na Wakacjach – Łódź!

Złote Przeboje na Wakacjach – Łódź!

Nasz Złoto-Przebojowy rejs po całej Polsce zaczynamy w Łodzi! Poranny program Złote Przeboje na Dzień Dobry oraz Listę Przebojów poprowadzimy z Aquaparku Fala.

Nasz Złoto-Przebojowy rejs po całej Polsce zaczynamy w Łodzi! Poranny program Złote Przeboje na Dzień Dobry oraz Listę Przebojów poprowadzimy z Aquaparku Fala.

Radio Złote Przeboje na Wakacjach! Czyli wyruszamy w rejs po Polsce. A od czego zazwyczaj zaczyna się rejs? No przecież od wejścia na pokład . Dlatego w piątek, 2 lipca, zaczynamy od Łodzi. Fabryki włókiennicze pamiętające czasy „Ziemi obiecanej” oraz słynna Ulica Piotrkowska z legendarną Ławeczką Tuwima i Fortepianem Rubinsteina to tylko niektóre powody, dla których warto odwiedzić to magiczne miasto. My odwiedzimy Łódź już w piątek! Od 6 rano do 10 poprowadzimy program ”

Aquapark „Fala”

Kto ma ochotę zobaczyć jak powstaje poranny program radia Złote Przeboje? Przekonać się czy

ma szansę zostać gwiazdą Hollyłódź? Sprawdzić czy rzeczywiście

i

mają klaty jak Pamella Anderson w „Słonecznym Patrolu”… opalone? Sprawdzić, czy

nie oszukuje przy układaniu

? Zapraszamy do Łodzi.

Jak wygląda największa zjeżdżalnia w Polsce, którą uroczyście otworzymy? I kto wymyśli dla niej nazwę? Jakim stylem powinna pływać gwiazda? (oprócz tego, że bardzo drogim czyli „jachtowym”).

Czy po wszystkim wpiszemy się w Aleję Gwiazd ? (bo przecież mamy jak te gwiazdy szeroko rozwarte ramiona). Wpadajcie w nie słuchacze, a poznacie odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania.

Czekamy na was już w piątek, 2 lipca, w Łodzi w aquaparku „Fala” od siódmej rano. Przyjdźcie koniecznie i weźcie stroje kąpielowe (bo jak zapomnicie to będziemy musieli pożyczyć Wam swoje i zostaniemy bez!.