Moda i weselne trendy w niedzielnym "Morowym Weekendzie"! [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Moda i weselne trendy w niedzielnym „Morowym Weekendzie”! [POSŁUCHAJ]

Moda i weselne trendy w niedzielnym „Morowym Weekendzie”! [POSŁUCHAJ]

W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło porad stylistki Mai Sablewskiej i ślubnych porad Izabeli Janachowskiej. Jakich? Sprawdźcie już teraz!

W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Nie zabrakło porad stylistki Mai Sablewskiej i ślubnych porad Izabeli Janachowskiej. Jakich? Sprawdźcie już teraz!

Odeta Moro, Maja Sablewska

Stylista Maja Sablewska doradziła w programie „Morowy Weekend” jak odświeżyć swoją szafę na wiosnę i jak zatuszować mankamenty figury ubraniami. Opowiedziała też o trendach jakie będą panować na ulicach w nadchodzącym sezonie. Zdradziła też na jakiego artystę stylizowała się w przeszłości oraz opowiedziała o swoich modowych metamorfozach. Stylistka zdradziła jakie ubrania powinny się znaleźć w szafie każdej kobiety. Opowiedziała też gdzie zaczyna się moda oraz jak ważne jest dbanie o samą siebie. Na co składa się STYL? Czy kobiety powinny doradzam mężczyznom w kwestii ubioru? Jak być dobrze ubranym nie zatracając siebie? Czym jest dla niej moda? Dlaczego zdecydowała się na zdrowy styl życia? Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

Odeta Moro, Izabela Janachowska

Tancerka oraz prezenterka telewizyjna Izabela Janachowska od października 2015 roku prowadzi program „I nie opuszczę Cię, aż do ślubu”, jako ekspertka w dziedzinie planowania ślubów doradziła na antenie Radia Złote Przeboje kiedy i jak najlepiej zacząć planować wesele. Izabela Janachowska opowiedziała też o najczęstszych błędach jakie popełniają pary w trakcie przygotowań do tego najważniejszego w ich życiu dnia. W programie odpowiedziała na najczęstsze pytania jakie stawiają sobie goście weselni: Jak się ubrać? Ile wsadzić do koperty? Jaki prezent kupić? Opowiedziała tez o najczęstszych problemach pary młodej: jak posadzić gości? Jak łączyć pokolenia? Gdzie posadzić teściową? Janachowska opowiedziała też o czym powinniśmy pamiętać planując ślub i jak przygotować się do pierwszego tańca? Posłuchajcie!

„Morowy Weekend” w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!