Strona Główna > Czym się różni zauroczenie od miłości? Zdradza psycholog Katarzyna Miller!

Czym się różni zauroczenie od miłości? Zdradza psycholog Katarzyna Miller!

W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Psycholog Katarzyna Miller zdradziła dlaczego najłatwiej zakochujemy się właśnie na wiosnę!

W niedzielę od 12:00 do 16:00 odbyła się kolejna odsłona programu Odety Moro w Radiu Złote Przeboje! Psycholog Katarzyna Miller zdradziła dlaczego najłatwiej zakochujemy się właśnie na wiosnę!

Katarzyna Miler jest psychologiem, psychoterapeutką i felietonistką. Specjalizuje się w sprawach miłosnych. W programie „Morowy Weekend” opowiedziała na kilka pytań, które nurtują każdego z nas. Pani psycholog wyjaśniła dlaczego jesteśmy bardziej skorzy do miłości właśnie na wiosnę.

Przestajemy być aspołeczni, otwieramy się na innych ludzi. Wraz z przyrodą budzimy się do życia z zimowego otępienia. Katarzyna Miller powiedziała też, że jeżeli będziemy na to gotowi możemy zakochać się w każdej chwili, najważniejszy w tym wszystkim jest stan otwarcia i gotowości na nadchodzące uczucie.

Katarzyna Mille r zdradziła różnice pomiędzy zauroczeniem, a zakochaniem. Podpowiedziała też jak odróżnić te dwa zbliżone do siebie uczucia. Miłość to jest rzecz głęboka i długotrwała i nie zakochujemy się od razu. Miłość od pierwszego wrażenia zdarza się bardzo rzadko. Natomiast zauroczenie jest wbrew pozorom o wiele ciekawsze i zdarza się bardzo często. Dodaje nam błysku i sprawia, że chce nam się stać rano z łóżka. Ubarwia nasze życie. Zauroczenie może prowadzić do wielkiej miłości oraz na odwrót miłość może zamienić się w zauroczenie.

Psycholog zdradziła czym jest tak zwana „chemia”. Dlaczego Polacy coraz rzadziej się uśmiechają? Gdzie są ci wszyscy dżentelmeni znani ze starych filmów? Posłuchajcie rozmowy Odety Moro w Radiu Złote Przeboje!

„Morowy Weekend” w każdą sobotę i niedzielę między 12:00, a 16:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!