Strona Główna > Izabela Trojanowska i Igor Herbut w „Morowym Weekendzie”!

Izabela Trojanowska i Igor Herbut w „Morowym Weekendzie”!

Wędkarstwo łączy pokolenia, jak się okazało, te pasję dzielą ze sobą wokalistka Izabela Trojanowska i lider grupy LemON, Igor Herbut!

Wędkarstwo łączy pokolenia, jak się okazało, te pasję dzielą ze sobą wokalistka Izabela Trojanowska i lider grupy LemON, Igor Herbut!

Izabela Trojanowska znana jest z roli Moniki z serialu „Klan”. W studiu piosenkarka opowiedziała o swojej metamorfozie. Wokalista wyznała, że zawsze stara się patrzeć na świat optymistycznie oraz wyznała co ma namyśli śpiewając słowa piosenki „Oszukuje los”.

W studiu Radia Złote Przeboje z okazji zbliżającej się Wielkiejnocy Izabela Trojanowska opowiedziała jak wyglądają święta w jej domu. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz:

W studiu „Morowego Weekendu” pojawił się też lider zespołu LemON, Igor Herbut, który opowiedział w studiu Radia Złote Przeboje o swojej nowej pasji, którą jest wędkowanie. Dzięki wędkarstwie wokalista może się wyciszyć i odpocząć od zgiełku codzienności. Piosenkarz zdradził, że w przeciwieństwie do wielu ludzi lubi kiedy pada deszcz, a szarości go inspirują.

Niedawno zespół LemON wydał nową płytę, nad którą pracował przez pół roku. W programie Odety Moro Igor Herbut opowiedział jak wyglądały przygotowania do wydania albumu, jak wygląda trasa koncertowa i czy ma problem z pogodzeniem życia zawodowego z osobistym? Posłuchajcie całej rozmowy!

„Morowy Weekend” w sobotę i niedzielę od 12:00 do 16:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!