Projekt 100 w złotej odsłonie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Projekt 100 w złotej odsłonie!

Projekt 100 w złotej odsłonie!

W sobotę 27 stycznia 2018 od godziny 14:00 wspólnie z Odetą Moro Tomasz Kozłowski będzie rozmawiać na temat spadochronowego pomagania dzieciom.

W sobotę 27 stycznia 2018 od godziny 14:00 wspólnie z Odetą Moro Tomasz Kozłowski będzie rozmawiać na temat spadochronowego pomagania dzieciom.

Projekt 100 , to próba wykonania 100 skoków spadochronowych jednego dnia. Głównym jego celem jest zebranie miliona złotych na zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla 100 cierpiących dzieci. Patronem projektu jest jedyny polski kosmonauta Generał Mirosław Hermaszewski, który po raz kolejny wspiera działania realizowane przez Tomasza Kozłowskiego .

Skoki odbędą się 21 czerwca 2018 roku na strefie spadochronowej SKY CAMP w Kazimierzu Biskupim koło Konina . Tomasz Kozłowski ponownie wybiera się w to miejsce ze względu na najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia kadra instruktorska tej strefy, ale również ze względu na doskonały, wygodny i szybki samolot PAC 750 XSTOL oraz betonowy pas startowy, który zapewnia łagodne starty i bezpieczne lądowania.

Podczas realizacji „Projektu 48” kilkadziesiąt osób z tej strefy bezinteresownie zaangażowało się w to, abym Kozłowski mógł bezpiecznie skakać, a co za tym idzie, aby wszyscy mogli skutecznie pomóc tym, do których kierowali swoje działania.

Te 100 skoków, to nie jest projekt sportowy, ale walka o równe szanse dla tych, którzy już na starcie tych szans nie maj

Tomasz Kozłowski dodał, że projekt dedykuje historii polskich Lotników w 100-lecie polskiego lotnictwa.

Zapraszamy do przesłuchania audycji Odety Moro „Najlepszy Weekend” już w sobotę o 14:00!