Strona Główna > Jennifer L. Scott w Radiu Złote Przeboje [POSŁUCHAJ]

Jennifer L. Scott w Radiu Złote Przeboje [POSŁUCHAJ]

Autorka książki „Jak nauczyć dzieci dobrych manier” gościła w programie Odety Moro. Posłuchajcie!

Autorka książki „Jak nauczyć dzieci dobrych manier” gościła w programie Odety Moro. Posłuchajcie!

Jak zachęcić dzieci do sprzątania ich pokoju. Jak przekonać je do zdrowego jedzenia? Całą rozmowę znajdziecie poniżej:

Pamiętacie bestsellerowe „Lekcje Madame Chic” Jennifer L. Scott? Od ich publikacji minęło kilka lat, a Jennifer została mamą czwórki dzieci – Arabelli, Georginy, Williama i Thomasa.Macierzyństwo zainspirowało ją do napisania nowego bestsellerowego poradnika.

Dobre maniery bez nudy! Uczymy się, bawiąc. Razem – dzieci, rodzice oraz dziadkowie.

Czy da się utrzymać porządek w pokoju dłużej niż przez jeden dzień? Jak się wyrażać, gdy ogarnia nas złość? Co robić, kiedy poznajesz kogoś nowego? A zachowanie przy stole? Dbałość o higienę i zdrowie? Pytań jest wiele, a wszystkie niezwykle ważne.

Zabawa i śmiech łączą pokolenia. Dzieci oraz ich dorośli opiekunowie wspólnie spędzają czas na poznawaniu zasad savoir-vivre’u – czytają, piszą listy, śpiewają, rymują, gotują i zajmują się domowymi zwierzętami… I kto powiedział, że dobre maniery to coś trudnego?

Mądre wskazówki, proste objaśnienia zasad kulturalnego zachowania, a także angażujące gry i wyzwania zawarte w tej wyjątkowej książeczce sprawią, że nasze dzieci staną się wdzięczne i radosne, a przy tym będą potrafiły odnaleźć się w każdej sytuacji.