Strona Główna > To właśnie muzyka: Fun Factory!

To właśnie muzyka: Fun Factory!

W Radiu Złote Przeboje w programie „To właśnie muzyka” mieliśmy przyjemność porozmawiać z legendą lat 90-tych, zespołem Fun Factory! Posłuchajcie całego wywiadu!

W Radiu Złote Przeboje w programie „To właśnie muzyka” mieliśmy przyjemność porozmawiać z legendą lat 90-tych, zespołem Fun Factory! Posłuchajcie całego wywiadu!

Grupa Fun Factory jest legendą muzyki eurodance. Zespół sprzedał już ponad 22 miliony płyt i singli! W Polsce gościli już nie raz i za każdym razem przyjmowano ich entuzjastycznie.

Niemiecki zespół powraca z nowym albumem. Nowy numer, który nagrali Toni Cottura , Stephan Browarczyk , Balca Tözün i Anthony Freeman , nosi tytuł „Let’s Get Crunk” . Jest to typowy kawałek Fun Factory , który emanuje dobrą zabawą i tanecznymi rytmami. W klipie do utworu, zrealizowanego w naszym kraju, a konkretnie w Olsztynie, nie brakuje pięknych dziewczyn, efektownych samochodów oraz zabawy na skuterach wodnych.

Warto przypomnieć, że grupa Fun Factory powstała w 1992 roku i wylansowała kilka wielkich światowych hitów takich jak „Don’t Go Away „, „Celebration”, „Take Your Chance” , „I Wanna B with U” , czy „Close To You” .

Posłuchajcie wywiadu z grupą Fun Factory!

W pierwszej części rozmowy zespół opowiada dlaczego teledysk do piosenki „Let’s Get Crunk”, był kręcony w Olsztynie:

W drugiej części wywiadu Tomek Brhel pyta co sądzą o nowych kanałach dystrybucji muzyki takich jak np. YouTube. Posłuchajcie!

Tutaj możecie dowiedzieć się co grupa Fun Factory myśli o takich programach jak IDOL. Posłuchajcie!

Czy nowy utwór „Let’s Get Crunk” jest zapowiedzią nowej płyty? Posłuchajcie jakie Fun Factory mają plany na przyszłość!

Program „To właśnie muzyka” codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!