To właśnie muzyka: Sebastian Karpiel - Bułecka z zespołu Zakopower! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > To właśnie muzyka: Sebastian Karpiel – Bułecka z zespołu Zakopower!

To właśnie muzyka: Sebastian Karpiel – Bułecka z zespołu Zakopower!

W programie „To właśnie muzyka” w Radiu Złote przeboje, gościem Kuby Mędrzyckiego był Sebastian Karpiel – Bułecka z zespołu Zakopower! Posłuchajcie całej rozmowy!

W programie „To właśnie muzyka” w Radiu Złote przeboje, gościem Kuby Mędrzyckiego był Sebastian Karpiel – Bułecka z zespołu Zakopower! Posłuchajcie całej rozmowy!

Z okazji premiery nowej płyty „Drugie pół” , studio Radia Złote Przeboje odwiedził Sebastian Karpiel – Bułecka z zespołu „Zakopower” . Nowy album zespołu promuje piosenka pt. „Tak ma być”.

– tekst napisali liderzy zespołu Bartek Kudasik i Sebastian Karpiel – Bułecka ; autorem muzyki do piosenki „Tak ma być” i producentem całego nowego materiału jest Mateusz Pospieszalski

W nowym albumie Sebastian Karpiel – Bułecka zaprosił do współpracy swoich kolegów z Atom String Quarter. To oni są odpowiedzialni za niesamowite, budujące nastrój brzmienie klasycznych smyków.

Oprócz wspomnianej orkiestry na płycie można usłyszeć więcej akustycznych instrumentów. Utwory oparte są głównie na śpiewie chóralnym. Chóry, które zazwyczaj tworzą Bartek Kudasik , Wojtek Topa i Józek Chyc , zostały rozbudowane o żeńskie głosy góralskie Bodzi Kudasik i Gosi Dzierzęgi .

Jak twierdzi wokalista:

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Sebastian Karpiel – Bułecka, mówi czym się różni nowy album pt. „Drugie pół” od poprzedniej płyty pt. „Boso”. Posłuchajcie!

Jakim jest tatą Sebastian Karpiel – Bułecka?! Posłuchajcie!

W ostatniej części rozmowy wokalista opowiada m.in. o koncertach zespołu „Zakopower”. Posłuchajcie!

Program „To właśnie muzyka”codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!