Wszystkie zawody Adama Nowaka z Raz Dwa Trzy [POSŁUCHAJ] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wszystkie zawody Adama Nowaka z Raz Dwa Trzy [POSŁUCHAJ]

Wszystkie zawody Adama Nowaka z Raz Dwa Trzy [POSŁUCHAJ]

Gościem programu „Cała Muzyka” i Kuby Mędrzyckiego był lider grupy Raz Dwa Trzy, Adam Nowak.

Gościem programu „Cała Muzyka” i Kuby Mędrzyckiego był lider grupy Raz Dwa Trzy, Adam Nowak.

RAZ DWA TRZY to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu.

Na rynku pojawiła się właśnie płyta podsumowująca 25 lat zespołu. Jest to koncert „RAZ, DWA, TRZY … 25” zarejestrowany 08.11.2015 roku w Sali Koncertowej Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu.

Adam Nowak był Gościem programu „Cała Muzyka”. Podczas rozmowy muzyk zdradził Kubie Mędrzyckiemu m.in. dlaczego cieszy się, że nie związał się z aktorstwem i dlaczego sięgnął po utwory Wojciecha Młynarskiego. Posłuchajcie!

Program „Cała Muzyka” codziennie od 18:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!