"Jestem tu nowa" czyli Ania Wyszkoni w programie "Cała Muzyka"! [WYWIAD] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Jestem tu nowa” czyli Ania Wyszkoni w programie “Cała Muzyka”! [WYWIAD]

„Jestem tu nowa” czyli Ania Wyszkoni w programie „Cała Muzyka”! [WYWIAD]

Z okazji premiery płyty Ania Wyszkoni odwiedziła studio Radia Złote Przeboje. Opowiedziała jak powstał album „Jestem tu nowa”. Zdradziła też dlaczego rozstała się z zespołem Łzy oraz co planuje na zbliżające się wielkimi krokami święta. Posłuchajcie całej rozmowy Tomka Brhela już teraz!

Z okazji premiery płyty Ania Wyszkoni odwiedziła studio Radia Złote Przeboje. Opowiedziała jak powstał album „Jestem tu nowa”. Zdradziła też dlaczego rozstała się z zespołem Łzy oraz co planuje na zbliżające się wielkimi krokami święta. Posłuchajcie całej rozmowy Tomka Brhela już teraz!

Ania Wyszkoni to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. W latach 1996-2010 występowała w zespole Łzy . Do tej pory ukazały się jej cztery albumy studyjne.

Piosenkarka opowiedziała w programie „Cała Muzyka” o swojej najnowszej płycie „Jestem tu nowa”. Słuchacze Radia Złote Przeboje dowiedzieli się kiedy piosenkarka nagrywała płytę i ile czasu to trwało. Ania Wyszkoni zdradziła, że gdy jest sama w domu lubi śpiewać piosenki z albumu „Jestem tu nowa”. Do niektórych utworów też tańczy, a przy innych… gotuje. Niektóre piosenki sprawiają, że czuje się wolna jak ptak:

Wielu twórców słuchając swoich albumów, pragnie zmienić to i owo – Ania Wyszkoni wręcz przeciwnie. Na dzień dzisiejszy jest zadowolona ze swojej płyty:

Wokalistka wyjaśniła też co oznacza tytuł płyty „Jestem tu nowa”. Według niej, można być nowym na każdym etapie swojego życia, szczególnie gdy dzieje się u nas coś ważnego, przełomowego ponieważ wtedy czujemy przepływ nowej energii. Piosenkarka wyznała, że pomimo 20 lat na scenie muzycznej czuje się jak debiutantka ponieważ czuje u siebie jakąś świeżość i dystans do siebie.

Ania Wyszkoni opowiedziała w studiu Radia Złote Przeboje o swoich fanach. Ma wielu fanów, którzy są jej wierni od wielu lat. Z niektórymi koresponduje oraz zna ich nazwiska. Posiada też bardzo wierny fanklub, który jeździ niemal na wszystkie koncerty.

W raz z wiekiem zmieniły się też priorytety wokalistki. Teraz najważniejsza jest rodzina. Ania Wyszkoni opowiedziała też jakie ma plany na Wielkanoc. Czy lubi podróżować? Woli Boże Narodzenie czy Wielkanoc? Dlaczego nie śpiewamy piosenek Wielkanocnych? Posłuchajcie!

Ania Wyszkoni od ostatniej swojej płyty promuje się we wszystkich mediach jako Anna. Zmiana ta oznacza dla niej nowy zawodowy rozdział oraz jest formą wyrażenia kolejnego kroku w dojrzałość zarówno artystyczną jak i życiową. Jednak dla najbliższych zawsze zostanie – Anią.

Wyszkoni jest na scenie od ponad dwóch dekad. Czuje się spełniona, szczęśliwa i niczego nie żałuje w swoim życiu. Ania opowiedziała też programie w programie o swojej karierze i zmianach jakie nastąpiły w jej życiu przez ten czas:

Jako 14 latka Ania Wyszkoni brała udział w przesłuchaniu do zespołu weselnego, ale na szczęście dla niej i dla jej fanów, nie została przyjęta. Kto wie, czy wtedy usłyszelibyśmy jej głos? Piosenkarka opowiedziała też o programie „Szansa na sukces” oraz zdradziła czy programy typu talent show to dobra droga do muzycznej kariery.

Ania Wyszkoni opowiedziała też jak trafiła do zespołu Łzy .

Piosenkarka wyznała Tomkowi Brhelowi dlaczego odeszła od zespoły Łzy . Okazuje się, że pragnęła się rozwijać oraz pokazać się światu z innej strony. Czuła też, że powoli drogi muzykalnie jej i zespołu rozjeżdżają się. Jest zadowolona ze swojej decyzji ponieważ dzięki temu znalazła się tam gdzie właśnie chciała być.

Wokalistka opowiedziała też w studiu jak przez ostatnie dwadzieścia lat zmienił się show biznes. Które zmiany jej się podobają a za czym tęskni? Czego słuchała jak była mała? Czy dzieci pójdą w jej ślady? Które cechy w sobie lubi a które wręcz przeciwnie? Posłuchajcie całej rozmowy!

Program „Cała Muzyka” codziennie od 18:00 do 22:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!