Andrzej Piaseczny » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Co mi powiesz jak Cię złapię?! Tym razem, na to pytanie próbował odpowiedzieć Andrzej Piaseczny gość sobotniego programu Marzeny Rogalskiej.

Co mi powiesz jak Cię złapię?! Tym razem, na to pytanie próbował odpowiedzieć Andrzej Piaseczny gość sobotniego programu Marzeny Rogalskiej.

Andrzej Piaseczny ostatnie lata spędził na poszukiwaniach – źródła dźwięku, znalazł w Hudson, słowiańską duszę muzyki w kompozycjach Seweryna Krajewskiego, a radość, spełnienie i wszystko to, co dobre – wewnątrz siebie. Swoim wiernym fanom przywiózł z tych podróży zachwycającą pamiątkę, czyli nowy album, zatytułowany nie bez powodu „To co dobre.

Muzyk spotkał się z Marzeną Rogalską, by opowiedzieć o swojej najnowszej płycie, ale jak zwykle nie mogło też zabraknąć zabawnych historii i anegdot, które zainteresują nie tylko fanów artysty. Co mi powiesz jak Cię złapię?! w Radiu Złote Przeboje , a ” na dywaniku” Andrzej Piaseczny.

Posłuchajcie jeszcze raz.:

Radio „Golden” Przeboje

Wyprawa do Ameryki

Na pchlim targu w Pekinie

Poczucie humoru

Z planu The Voice of Poland

To co dobre

Niedoskonałości

Przeznaczenie

Roztańczony Mick Jagger

Wypchany samochód

Bratnia dusza

Andrzej „Niegrzeczny”

Słuchaj programu Marzeny Rogalskiej „Co mi powiesz jak Cię złapię?!” w każdą sobotę od 10:00 do 12:00 tylko w Radiu Złote Przeboje!