Rogalska od kuchni: Agnieszka Grochowska! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rogalska od kuchni: Agnieszka Grochowska!

Rogalska od kuchni: Agnieszka Grochowska!

W najnowszym odcinku programu „Rogalska od kuchni”, gościem Marzeny Rogalskiej, była aktorka Agnieszka Grochowska! Posłuchajcie całej rozmowy!

W najnowszym odcinku programu „Rogalska od kuchni”, gościem Marzeny Rogalskiej, była aktorka Agnieszka Grochowska! Posłuchajcie całej rozmowy!

Agnieszkę Grochowską nie jest gwiazdą, którą widujemy na celebryckich imprezach, nie opowiada też o swoim życiu prywatnym na łamach kolorowej prasy. Znamy ją z wyjątkowych ról Danuty Wałęsy w filmie w reżyserii Andrzeja Wajdy, czy roli Julii w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Właśnie zagrała w mrożącym krew w żyłach dramacie, który wyreżyserował jej mąż Dariusz Gajewski. Film nowi tytuł „Obce niebo”:

W pierwszej części wywiadu Marzeny Rogalskiej, aktorka opowiada o filmie „Obce Niebo”. Posłuchajcie jaki problem porusza film i jak został przyjęty na festiwalu w Gdyni!

W drugiej części rozmowy Marzena Rogalska pyta aktorkę o doświadczenia hollywoodzkie! Jak Agnieszka Grochowska wspomina pracę na planie filmu „System” i współpracę z aktorem Tomem Hardym?! Posłuchajcie!

Serdecznie zapraszamy na film „Obce niebo” , którego patronem medialnym jest Radio Złote Przeboje!

„Rogalska od kuchni” w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!