Rogalska od kuchni: Kayah! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rogalska od kuchni: Kayah!

Rogalska od kuchni: Kayah!

W ostanim odcinku programu „Rogalska od kuchni”, gościem Marzeny Rogalskiej była Kayah! Posłuchajcie całej rozmowy!

W ostanim odcinku programu „Rogalska od kuchni”, gościem Marzeny Rogalskiej była Kayah! Posłuchajcie całej rozmowy!

Płyta „Kamień” jest pierwszą autorską płytą artystki. Na rynku muzycznym zadebiutowała w listopadzie 1995 roku. Krążek zawiera znane utwory takie jak „Fleciki” , „Nawet deszcz” , „Santana” , „Jestem kamieniem” , czy „Jak liść” , który był pierwszym singlem promującym płytę.

W 1995 roku, Kayah dzięki tej płycie otrzymała pierwszą statuetkę Fryderyka dla Najlepszej Wokalistki Roku. Od tego momentu zaczęła się jej wielka kariera.

Z okazji 20 – tej rocznicy wydania albumu „Kamień” , wokalistka szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Na początku listopada Kayah wyrusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi kilkanaście miast w całej Polsce i wykona utwory z pamiętnego wydawnictwa. Na koncertach nie zabraknie również późniejszych przebojów artystki.

W pierwszej części wywiadu Kayah opowiada o płycie „Kamień”, od której wszytsko się zaczeło oraz o swojej trasie koncertowej! Posłuchajcie!

W drugiej części rozmowy wokalistka opowiada o sowich ulubionych przysmakach z dzieciństwa oraz o tym czego nie potrafi ugotować! Posłuchajcie!

„Rogalska od kuchni” w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!