Urszula o swojej najnowszej płycie i trasie koncertowej tylko w Radiu Złote Przeboje! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Urszula o swojej najnowszej płycie i trasie koncertowej tylko w Radiu Złote Przeboje!

Urszula o swojej najnowszej płycie i trasie koncertowej tylko w Radiu Złote Przeboje!

Urszula była gościem programu Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje. Artystka opowiedziała o swojej najnowszej płycie „Urszula z kwartetem smyczkowym – Złote Przeboje Akustycznie”, na której znajdują się jej największe hity w całkiem nowej odsłonie.

Urszula była gościem programu Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje. Artystka opowiedziała o swojej najnowszej płycie „Urszula z kwartetem smyczkowym – Złote Przeboje Akustycznie”, na której znajdują się jej największe hity w całkiem nowej odsłonie.

Urszula jest wokalistą rockową i autorką tekstów. Jej największe przeboje „Latawce dmuchawce” , „Rysy na szkle” czy „Malinowy król” śpiewała i śpiewa do dziś cała Polska. Pomimo upływu lat wciąż zdobywa nowych fanów magnetycznym głosem, ciepłem i prawdziwą pasją, jaką widać na każdej płycie i na każdym występie.

Urszula w programie „Rogalska od kuchni” opowiedziała o swoim ostatnim roku, który był bardzo dla niej bardzo pracowity. W ubiegłym roku album „Biała droga” obchodził dwudziestolecie, w wyniku czego przez pierwsza połowę roku 2016 artystka wyruszyła w Polskę z klubową trasę koncertową:

Trasa została bardzo dobrze przyjęta przez młodzież, która wcześniej nie znała utworów Urszuli. Dzięki tej trasie wokalistka została odkryta na nowo przez młodszą publiczność. Na koncerty piosenkarki przychodziły też osoby, które wychowały się na jej muzyce.

Urszula już wcześniej miała styczność z muzyką akustyczną. W 1996 roku wydała płytę koncertową „Akustyczne”, która zdobyła status platynowej płyty i sprzedała się z nakładem 120 tysięcy sztuk.

W programie Marzeny Rogalskiej opowiedziała o współpracy z kwartetem smyczkowym i pierwszym koncercie podczas akustycznej trasy koncertowej „Urszula Akustycznie- Największe przeboje”.

Publiczność lubi Urszulę w każdym jej wydaniu. Śpiewa razem z nią utwory, wzrusza się a przede wszystkim dobrze się bawi na jej koncertach!

Urszula w dzieciństwie bardzo lubiła piosenkę Urszuli Sipińskiej „Poziomki” . Zdarzało się, że śpiewała ją na koloniach. Artystka wyznała w programie „Rogalska od kuchni”, że bywa bardzo nieśmiała. Śpiewa jednak ponieważ kocha muzykę i przyzwyczaiła się śpiewać przed publicznością, jednak pomimo wielu lat na scenie wiąż odczuwa tremę.

Urszula zdradziła w Radiu Złote Przeboje czym sugerowała się wybierając piosenki do płyty „Urszula z kwartetem smyczkowym – Złote Przeboje Akustycznie”. Na płycie zostały zawarte najważniejsze piosenki z całego dotychczasowo dorobku piosenkarki. Nie udało się jednak umieścić wszystkich utworów, które są grane na koncertach.

Urszula opowiedziała też o swoich pierwszych krokach na scenie muzycznej. Kiedy i dlaczego zwątpiła swoje swoje siły i postanowił zostać nauczycielką muzyki? Jacy są jej fani? Dlaczego na koncertach śpiewa w okularach? Posłuchajcie całej rozmowy Marzeny Rogalskiej!

„Rogalska od kuchni” w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!