Obejrzyj TV jak w latach 90.! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Obejrzyj TV jak w latach 90.!

Obejrzyj TV jak w latach 90.!

Specjalnie dla osób stęsknionych za tą kolorową dekadą, odkopaliśmy telewizor, który zapewni Wam emocje jak 20 lat temu.

Specjalnie dla osób stęsknionych za tą kolorową dekadą, odkopaliśmy telewizor, który zapewni Wam emocje jak 20 lat temu.

Smartfony, tablety, okulary z wirtualną rzeczywistością… A gdyby tak na chwilę zapomnieć o tych wszystkich skomplikowanych rozpraszaczach uwagi i zasiąść przed starym, dobrym telewizorem ? I to nie takim grubości kromki chleba.

Oczywiście nie mamy zamiaru potępiać tutaj nowych technologii, które w wielu aspektach po prostu ułatwiają nam życie. Czasem można jednak zatęsknić za tymi niedoskonałymi reklamami proszków do prania, chwytliwą muzyką czy charakterystycznymi kreskówkami.

Warto docenić też lata 90., ponieważ zdecydowanie łatwiej było się skupić na jednej rzeczy. Oglądając „Familiadę” nie sprawdzaliśmy co chwilę czy ktoś skomentował nam zdjęcie na Facebooku, szef nie ma skrupułów i pisze do nas maile w niedzielę czy ciocia z Ameryki dzwoni do nas na Skypie.

kadr ze strony my90stv.com

Na

Dobrze jest czasem powspominać… 🙂