Tadeusz Sznuk śmieszkuje w "1 z 10" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tadeusz Sznuk śmieszkuje w „1 z 10”

Tadeusz Sznuk śmieszkuje w „1 z 10”

Nie tylko Karol Strasburger prezentuje swoje poczucie humoru na wizji. Obejrzyjcie kompilacje żartów z teleturnieju „1 z 10”!

Nie tylko Karol Strasburger prezentuje swoje poczucie humoru na wizji. Obejrzyjcie kompilacje żartów z teleturnieju „1 z 10”!

Do tej pory to prowadzący teleturniej „Familiada” słynął z wypowiadania tzw. „sucharów” na początku każdego programu. Karol Strasburger nieśmiesznych żartów się nie boi, tak samo jak typowo „familiadowych” pytań, co udowodnił na

Kto jednak powiedział, że ma to być jedyny i najbardziej zabawny prowadzący, który towarzyszy nam w telewizyjnych rozgrywkach? Do grona śmieszków dołącza Tadeusz Sznuk, który od 1994 roku prowadzi program „1 z 10” .

Jak wiadomo, każdy ma inne poczucie humoru i obiera sobie inną strategię na jego zaprezentowanie. Tadeusz Sznuk ma zwyczaj kończyć puentą odpowiedzi uczestników, dopowiadać coś do nich i nawiązywać do poziomu ich wypowiedzi. A wszystko to z wielką klasą!

Zobaczcie wideo, w którym inteligentne żarty potrafią zatrwożyć, zażenować i w końcu rozśmieszyć.

Niekwestionowanymi królami i królowymi sieci bywają sami uczestnicy programów rozrywkowych. Wśród nich prym wiodą biorący udział we wspomnianej już „Familiadzie”. To właśnie od nich możemy dowiedzieć się zaskakujących faktów , na przykład co jest