Tom Hanks odebrał swojego Fiata 126p! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tom Hanks odebrał swojego Fiata 126p! [WIDEO]

Tom Hanks odebrał swojego Fiata 126p! [WIDEO]

Nasz poczciwy polski Maluch wylądował w Los Angeles i trafił do jednego z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Jak to możliwe?

Nasz poczciwy polski Maluch wylądował w Los Angeles i trafił do jednego z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Jak to możliwe?

Amerykański aktor otrzymał wymarzony prezent na urodziny od polskich fanów. Monika Jaskólska to pomysłodawczyni akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa” . To ona widząc w sieci zdjęcie, na którym aktor otwierał drzwi Fiata 126p , podpisane: „Jestem podekscytowany moim nowym autem”, postanowiła podarować mu Malucha.

Jak sama podkreślała, nie miała pewności czy Hanks naprawdę był zachwycony samochodem, czy też stroił sobie z niego żarty, chciała więc, by dowiedział się także o tym, jak znaczące było to auto dla Polaków w PRL-u .

Akcja Jaskólskiej spotkała się ze sporym zainteresowaniem sponsorów – auto zostało kupione i wyremontowane. Reszta pieniędzy została przeznaczona dla bielskiego szpitala pediatrycznego.

Gdy Tom Hanks dowiedział się o wyjątkowej akcji zaprosił Monikę i dzieci ze szpitala w Bielsku-Białej do Los Angeles i obiecał wesprzeć instytucję finansowo.

Ponad 30-letni Maluch został zakupiony za 8500 złotych i przeszedł gruntowny remont. Tom Hanks zażartował, że otrzymał już instrukcję obsługi auta – do naprawy będzie potrzebował damskiego paska od spodni i śrubokrętu 🙂